Intencje Mszalne 29.06 – 05.07.2020 r.

PONIEDZIAŁEK   – 29.06  – uroczystość sw. Apostołów Piotra i Pawła

              6.30   +  Emilia  Laszczak

             18.00   +   Aniela Szczygieł

              (poza parafią + Tadeusz Łukańko)

              (poza parafią + Antoni Sobczak)

WTOREK  – 30.06

              6.30   +  Teresa Dybczak, 2 r. śm.

            18.00   +  ks. Antoni  Okrzesik

              (poza parafią  + Teresa Dudek)

              (poza parafią + Maria Matlakiewicz)

ŚRODA  – 1.07 

              6.30   –   Dziękczynna z ok. 70 ur. Leszka z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

            18.00   –    Zbiorowa; Jubileusze małżeńskie z miesiąca lipca

              (poza parafią  + Władysław Motyka)

              (poza parafią  + Bolesław Wolny)

              (poza parafią  + Jadwiga Wrzeszcz)

CZWARTEK  – 2.07

              6.30   +   Piotr Wolny

             18.00   –   W intencji wszystkich kapłanów oraz dwóch Róż Różańcowych modlących się za kapłanów

              (poza parafią  + Stefania Stasica)

              (poza parafią  + Maria Firlej)

PIĄTEK – 3.07 – świeto św. Tomasza Apostoła

              6.30   +  Władysław Suchoń, 17 r. śm.

             18.00   +  Wanda i Tadeusz Komunieccy

Kaplica:

             7.00    +   Anna i Jan Kijas z córką i synem

             (poza parafią + Kazimierz Kosmaty)

             (poza parafią + Krystyna Oczko)

SOBOTA  – 4.07  – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej

             6.30   +  Władysława Styrkacz z mężem i rodzicami

            18.00   –  zbiorowa różańcowa – o błogosławieństwo dla wszystkich członkiń Róż Żywego Różańca od IX Róży -Niepokalanego Poczęcia NMP

            (poza parafią  + Stanisław Gołuch)

NIEDZIELA  – 5.07 – XIV niedziela zwykła

              6.30   +  Janina Capek, 7 r. śm.

               8.00   +  Karol i Maria Pergies z dziećmi: Romanem, Bolesławem, Waldemarem i Wandą

               9.30   +  Janina i Franciszek Pająk

             11.00   –   Dziękczynna z ok. 70 ur. Anny Hajok z prośbą o dalsze łaski

             18.00   +  Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

Kaplica;

              7.30   +  Agnieszka i Michał Tracz; + Aniela Kwaśniewska z mężami i braćmi; Józefem i Adamem

             (poza parafią + Ewa Wieczorek)