Intencje Mszalne 6.07 – 12.07.2020 r.

PONIEDZIAŁEK – 6.07

              6.30   +   Małgorzata Mrowiac

            18.00   +   Janina Pająk, 1 r. śm.

            (poza parafią  + Mieczysław Krzyżowski)

            (poza parafią  + Teresa Midor)

            (poza parafią  + Antoni Sobczak)

WTOREK  – 7.07 

              6.30   +  Błażej i Michalina Turchan z synami Tadeuszem i Mieczysławem

             18.00  +  Stanisław Gołuch, 1 r. śm. z żoną Genowefą

            (poza parafią  + Jadwiga Wrzeszcz)

            (poza parafią  + Teresa Biel)

ŚRODA  – 8.07

              6.30  –   O tryumf Niepokalanego Serca Maryi w sercu każdego człowieka

            18.00   –  Zbiorowa wotywna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

            (poza parafią  + Teresa Dudek)

            (poza parafią  + Tadeusz Łukańko)

            (poza parafią  + Adam Bieniek)

CZWARTEK – 9.07

              6.30   +   Mieczysław Kos

            18.00   –  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Pawła Tomasza i Adama

            (poza parafią  + Jan Owsionka)

PIĄTEK  – 10.07

              6.30   +  Marian Zoń z siostrą Małgorzatą

            18.00   +  Stanisław Kierpiec

            (poza parafią  + Antoni Sobczak)

            (poza parafią  + Ewa Wieczorek)

SOBOTA – 11.07

             6.30   +   Wiktor i Stefania Czarnota

           18.00   –  w int. członków ADŚ oraz zmarłych parafian od lipca 2019 do lipca 2020r.: +Janina Pająk, +Stanisław Gołuch, +Stanisława Skrzypek, +Maria Kubica, +Teodor Polak, +Antoni Kudzia, +Irena Michulec, +Magdalena Zawada, +Janina Noga, +Krystyna Oczko, +Maria Knopek, +Stanisława Michulec, +Włodzimierz Mołdysz, +Bolesław Wolny, +Bronisław Uja, +Ewa Wieczorek, +Antoni Sobczak, +Tadeusz Łukańko, +Jan Owsionka, +Adam Bieniek, +Teresa Dudek, +Jadwiga Wrzeszcz, +Mieczysław Krzyżewski, +Maria Janeczko, +Teresa Midor, +Kazimierz Kosmaty, +Stefania Basiura, +Władysław Motyka, +Maria Matlakiewicz, +Krzysztof Zarzecki, +Mieczysław Piela, +Franciszek Ficoń, +Stanisława Gajzler, +Teresa Biel, +Maria Semik, +Karol Kłusak, +Edward Paszko, +Władysław Korzim, +Bronisława Rutkowska, +Włodzimierz Krzyżowski, +Krystyna Sumara, +Fryderyk Łukaszek, +Piotr Wolny, +Czesława Warych, +Wiesław Cholewa, +Feliks Drożdżowski, +Irena Gawlikowska, +Mario de Santis, +Wanda Gieleciak, +Agnieszka Sapińska, +Sylwia Dyba, +Marian Gaura, +Maria Firlej, +Jan Mieszczak, +Tadeusz Kittner, +Jan Kubaszko, +Krystyna Kokoszka

            (poza parafią  + Bronisław Uja)

            (poza parafią  + Bronisław Wolny)

NIEDZIELA  -12.07

              6.30   +   Olga i Zbigniew Kapela z córką Aliną

              8.00   +   Dariusz Sanetra, 8 r. śm.

              9.30   +   Józefa Lach, 3 r. śm. z mężem Romanem

            11.00   –   Chrzcielna

            18.00   +  Józef Kiełbasa, 16 r. śm. z żoną Ireną i synem Januszem

Kaplica;

              7.30   +  Michalina Lach z mężem i synami Stanisławem, Henrykiem, Zygmuntem i rodzicami

            (poza parafią  + Maria Knopek)

           (poza parafią  + Krystyna Oczko)