Intencje Mszalne 03 – 09.08.2020 r.

PONIEDZIAŁEK –  3.08

              6.30   +   Czesława Warych

            18.00   +   Andrzej Marszałek

            (poza parafią  +  Teresa Dudek)

            (poza parafią  + Antoni Kudzia)

            (poza parafią  + Marian Gaura)

WTOREK –  4.08  -wspomnienie św. Jana Marii Vianeya, kapłana

              6.30   +  Piotr Wolny

             18.00  +  Irena Michulec, 1 r. śm.

            (poza parafią  +  Feliks Drożdżowski)

            (poza parafią  +  Edward Paszko)

ŚRODA  – 5.08

              6.30  +  Magdalena Zawada, 1 r. śm.

            18.00   –  Zbiorowa Jubileusze małżeńskie z sierpnia

            (poza parafią  + Franciszek Ficoń)

            (poza parafią  + Danuta Łukaszek)

            (poza parafią  + Maria Semik)

CZWARTEK  – 6.08 – święto Przemienienia Pańskiego

              6.30   +   Janina Noga 1 r. śm.

            18.00   –   W intencji wszystkich kapłanów oraz Róż Różańcowych modlących się za kapłanów

            (poza parafią  + Tadeusz Kittner)

PIĄTEK  – 7.08

              6.30   +  Krystyna Sumara

            18.00   +  Władysław Biegun, 20 r. śm.

Kaplica;

              7.00   + Janusz Cieślik z rodzicami; Marią i Franciszkiem

            (poza parafią  + Jan Kubaszko)

            (poza parafią  + Krystyna Kokoszka)

SOBOTA  – 8.08 – wspomnienie św. Dominika, kapłana

             6.30   +   Maria Cieślik, r. śm.

           18.00   –  w int. członków ADŚ oraz zmarłych parafian od sierpnia 2019 do sierpnia 2020r. +: Janina Pająk, Stanisław Gołuch, Stanisława Skrzypek, Maria Kubica, Teodor Polak, Antoni Kudzia, Irena Michulec, Magdalena Zawada, Janina Noga, Krystyna Oczko, Maria Knopek,  Stanisława Michulec, Włodzimierz Mołdysz, Bolesław Wolny, Bronisław Uja, Ewa Wieczorek, Antoni Sobczak, Tadeusz Łukańko, Mieczysław Krzyżewski, Maria Janeczko, Teresa Midor, Kazimierz Kosmaty, Stefania Basiura, Władysław Motyka, Maria Matlakiewicz, Krzysztof Zarzecki, Mieczysław Piela, Franciszek Ficoń, Stanisława Gajzler, Teresa Biel, Maria Semik, Karol Kłusak, Edward Paszko, Władysław Korzim, Bronisława Rutkowska, Włodzimierz Krzyżowski, Krystyna Sumara, Fryderyk Łukaszek, Piotr Wolny, Czesława Warych, Wiesław Cholewa, Feliks Drożdżowski, Irena Gawlikowska, Mario de Santis, Wanda Gieleciak, Agnieszka Sapińska, Sylwia Dyba, Marian Gaura, Maria Firlej, Jan Mieszczak, Tadeusz Kittner, Jan Kubaszko, Krystyna Kokoszka, Janusz Michulec, Danuta Łukaszek, Stanisław Cieślik.

NIEDZIELA  – 9.09 – XIX ndz. zw.

              6.30   –   Dziękczynna z ok. 10 r. ślubu Małgorzaty i Rafała z prośbą o dalsze łaski

              8.00   +  Magdalena Zawada, 1 r. ś.

              9.30   +  Anna Byrtek, 13 r. śm. z bratem Józefem

              9.30   +  Janina Noga, 1 r. śm.

            11.00   –   Chrzcielna

            18.00   +  Marcin Surowy z rodzicami i teściami

Kaplica;

              7.30   +  Józef  Handzlik, 18 r. śm.

            (poza parafią  + Jan Mieszczak)