Intencje Mszalne 7.09 – 13.09.2020 r.

PONIEDZIAŁEK  – 7.09 – św. Melchiora Grodzieckiego

6.30   +  Władysław Walczak, 36 r. śm.

6.30   + Stefan Stec z rodzicami

18.00   –  Dziękczynna z ok. 80 ur. Renaty Fijak z prośbą o dalszą Bożą opiekę

WTOREK  – 8.09 – Narodzenie NMP

6.30   +   Maria  Michalak, 10 r. śm.

18.00   –   Dziękczynna z ok.30 r. ślubu Krystyny i Wojciecha z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

(poza parafią  + Sylwia Dyba)

ŚRODA  – 9.09

6.30   +  Ewa Wieczorek, 1 r. śm.

6.30   +  Michał Noga

18.00   –   Zbiorowa wotywna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

(poza parafią  + Agnieszka Sapińska)

CZWARTEK – 10.09

6.30    +  Jan Kubaszko

6.30    +  Wanda Gieleciak

18.0 0   +  Augustyn i Justyna Stasica z synem Edmundem

PIĄTEK  -11.09

6.30   +  Tadeusz Kittner

6.30   +  Jan Mieszczak

6.30   +  Tadeusz Mrowiec

18.00   +  Maria Majdak, 3 r. śm.

SOBOTA  – 12.09

6.30   +  Stanisława Skrzypek

6.30   +  Stanisław  Gołuch

15.00   –   W intencji młodzieży bierzmowanej

18.00    – w int. członków ADŚ oraz zmarłych od września 2019 do września 2020r.: +Irena Michulec, +Magdalena Zawada, +Janina Noga, +Krystyna Oczko, +Maria Knopek, +Stanisława Michulec, +Włodzimierz Mołdysz, +Bolesław Wolny, +Bronisław Uja, +Ewa Wieczorek, +Antoni Sobczak, +Tadeusz Łukańko, +Jan Owsionka, +Adam Bieniek, +Teresa Dudek, +Jadwiga Wrzeszcz, +Mieczysław Krzyżewski, +Maria Janeczko, +Teresa Midor, +Kazimierz Kosmaty, +Stefania Basiura, +Władysław Motyka, +Maria Matlakiewicz, +Krzysztof Zarzecki, +Mieczysław Piela, +Franciszek Ficoń, +Stanisława Gajzler, +Teresa Biel, +Maria Semik, +Karol Kłusak, +Edward Paszko, +Władysław Korzim, +Bronisława Rutkowska, +Włodzimierz Krzyżowski, +Krystyna Sumara, +Fryderyk Łukaszek, +Piotr Wolny, +Czesława Warych, +Wiesław Cholewa, +Feliks Drożdżowski, +Irena Gawlikowska, +Mario de Santis, +Wanda Gieleciak, +Agnieszka Sapińska, +Sylwia Dyba, +Marian Gaura, +Maria Firlej, +Jan Mieszczak, +Tadeusz Kittner, +Jan Kubaszko, +Krystyna Kokoszka, +Janusz Michulec, +Danuta Łukaszek, +Stanisław Cieślik, +Bronisław Mrózek, +Maria Prochownik, +Mieczysław Semik, +Michał Noga, +Tadeusz Mrowiec, +Stanisława Howaniec, +Halina Czerwińska, +Maria Mikusek.

NIEDZIELA  – 13.09

6.30   +  Stanisław Bernaś, 3 r. śm.

8.00   –   O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców Koleb i Okla

9.30   +  Maria i Stanisław Liszka z synem Markiem

9.30   +  Matylda Kosmaty z rodzicami, córką, synem i zięciem