Ogłoszenia – 6.09.2020 r.

1.         Dziś pierwsza niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna, a zarazem dziękczynna za tegoroczne zbiory. Msza dożynkowa o godz. 11.00. Zbiórka na tacę przeznaczona zostanie na zakup podstawowych produktów żywnościowych na okres jesienny dla najbiedniejszych i samotnych seniorów naszej parafii.

2.         W poniedziałek, 7 września – w liturgii wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana, męczennika, współpatrona naszej diecezji.

3.         We wtorek, 8 września – w liturgii świeto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Odpust w konkatedrze w Żywcu.

4.         W środę, 9 września przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

5.         W czwartek, 10 września przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Chrystusa Króla, patrona naszej parafii i Kościoła.

6.         W sobotę, 12 września o godz. 15.00 ks. bp. Piotr Greger udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Spotkania formacyjno-informacyjne, obowiązkowe dla młodzieży w poniedziałek, wtorek i czwartek po Mszy wieczornej. Na poniedziałkowe spotkanie młodzież przynosi indeksy i długopisy. W piątek o godz. 16.30 spowiedź dla młodzieży bierzmowanej, rodziców i świadków.

7.         W sobotę, z racji drugiej soboty miesiąca spotkanie członków Apostolstwa Dobrej Śmierci. O godz. 17.30 Koronka do 7 boleści Matki Bożej. Wieczorna Msza św. odprawiana będzie w intencji członków ADŚ jak również za zmarłych naszych parafian (od września 2019 do września 2020 r.). Zapraszamy rodziny tych zmarłych do wspólnej modlitwy.

8.         W przyszłą niedzielę, 13 września na Mszy św. o godz. 11.00 druga grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii św. Spotkanie dla dzieci w kościele w środę o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci, rodziców i rodziców chrzestnych w piątek o godz. 16.00.

9.         Zapraszamy na spotkania grup parafialnych. Apel kierujemy do dzieci młodzieży, dorosłych. Pełna lista grup, wraz z terminami i godzinami spotkań w gablotce parafialnej.

10.       Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Prosimy o przekazanie naszej gazetki parafialnej „Królowanie” osobom starszym i samotnym.

11.       Wszystkim, którzy produkują żywność, oraz tym którzy dostarczają na nasze stoły dziękujemy i wypraszamy u Boga obfite błogosławieństwo. Uczyńmy wszystko co w naszej mocy, aby nikt nie tylko w naszych rodzinach, parafii, Ojczyźnie i na całym świecie nie cierpiał głodu.