Z ŻYCIA KOŚCIOŁA W PARAFII

POŻEGNANIE LATA 2020

Zaproszenie dla wszystkich:
dzieci, młodzież, dorośli, grupy duszpasterskie, indywidualne osoby
na wspaniały czas
spotkań, turnieju, nauki gry w bule. dobrego ciasta i pysznej pizzy
26 września 2020 r. godz. 9.00 ( Dębina )

Organizatorzy:
Parafia Chrystusa Króla,
Akcja Katolicka,
Ośrodek Dębina

Będą zachowane wszelkie restrykcje sanitarno-epidemiologiczne
Dary jesieni dla ludzi w jesieni życia

Wrzesień 2020r.

            Wspaniali ludzie o wspaniałych sercach z Żywca Sporysza zgromadzeni w Zespole Charytatywnym i Akcji Katolickiej od wielu już lat wspomagają ludzi najbiedniejszych i samotnych w parafii Chrystusa Króla i w różnych rejonach świata. W zeszłym roku powstała myśl stałej jesiennej pomocy dla najbiedniejszych, samotnych seniorów parafii Chrystusa Króla.

            Zebrane środki finansowe w niedziel dożynkową – 6 września, oraz w niedzielę inwestycyjną 20 września posłużą do zakupy produktów żywnościowych o długiej dacie ważności na czas jesieni i zimy.

            Przekazane dary i odwiedziny będą wyrazem troski całej parafii, wszystkich parafian, będą przypominały tym starszym osobom, że ich nigdy nie pozostawimy w ich biedzie, starości i samotności.

Ks. Adam Hopciaś – proboszcz