Intencje Mszalne 5.10 – 11.10.2020 r.

5.10    PONIEDZIAŁEK  – św. Faustyny

              6.30   +  Fryderyk i Bronisław Łukaszek

              6.30   +  Wiktoria Dybczak

            18.00   +  Marian Gaura

6.10   WTOREK  –

              6.30   +   Stanisława  Howaniec

            18.00   +  Adam Bieniek, 1 r. śm.

            (poza parafią  + Mieczysław Semik)

7.10    ŚRODA  – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

              6.30   +  Maria  Pach, 8 r. śm.

              6.30   +  Krystyna Oczko

            18.00   –   Zbiorowa ; Jubileusze małżeńskie z miesiąca października

            (poza parafią  + Maria  Semik)

8.10     CZWARTEK

              6.30    +  Michał Kłusak

              6.30    +  Bronisława Rutkowska

            18.0 0   +  Helena i Julian Semik

9.10    PIĄTEK 

              6.30   +  Michał Duc

              6.30   +  Maria Knapek

              6.30   +  Bronisław Uja

            18.00   +  Aleksja i Józef Lisiccy

10.10     SOBOTA 

             6.30   +  Maria i Franciszek Cieślik z synem Januszem

             6.30   +  Józef  Targosz

           18.00   –  W int. członków ADŚ oraz zmarłych od X.2019 do X. 2020r. +Adam Bieniek, +Tadeusz Łukańko, +Teresa Dudek, +Jadwiga Wrzeszcz, +Mieczysław Krzyżewski, +Maria Janeczko, +Teresa Midor, +Kazimierz Kosmaty, +Stefania Basiura, +Władysław Motyka, +Maria Matlakiewicz, +Krzysztof Zarzecki, +Mieczysław Piela, +Franciszek Ficoń, +Stanisława Gajzler, +Teresa Biel, +Maria Semik, +Karol Kłusak, +Edward Paszko, +Władysław Korzim, +Bronisława Rutkowska, +Włodzimierz Krzyżowski, +Krystyna Sumara, +Fryderyk Łukaszek, +Piotr Wolny, + Czesława Warych, +Wiesław Cholewa, +Feliks Drożdżowski, +Irena Gawlikowska, +Mario de Santis, +Wanda Gieleciak, +Agnieszka Sapińska, +Sylwia Dyba, +Marian Gaura, +Maria Firlej, +Jan Mieszczak, +Tadeusz Kittner, +Jan Kubaszko, +Krystyna Kokoszka, +Janusz Michulec, +Danuta Łukaszek, +Stanisław Cieślik, +Bronisław Mrózek, +Maria Prochownik, +Mieczysław Semik, +Michał Noga, +Tadeusz Mrowiec, +Stanisława Howaniec, +Halina Czerwińska, +Maria Mikusek, +Józefa Błasiak, +Andrzej Hanaczewski, +Janusz Moc.

11.10     NIEDZIELA  – Dzień Papieski

              6.30   +  Halina Orłowska, 8 r. śm.

              8.00   +  Edward  Kuliński

              9.30   +  Władysław Chałupnik, 20 r. śm. z Michał Polak, 8 r. śm.

            11.00   –   Chrzcielna

            18.00   +  Józef Klimasara, 10 r. śm.

Kaplica;

              7.30   Emilia i Stanisław Bigos