Ogłoszenia – 27.09.2020 r.

XXVII Niedziela Zwykła

1.         Dziś pierwsza niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna. Będziemy prosić Boga przez Maryję o pomnożenie wiary i dar modlitwy różańcowej w naszych rodzinach.

2.         Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30.
Do zaangażowania i prowadzenia rozważań różańcowych w tym tygodniu prosimy:
            a) poniedziałek – dzieci z kl. I, II, III,
            b) wtorek – grupę dorosłych AA i Al. Anon,
            c) środa – dzieci z kl. IV, V,
            d) czwartek – dzieci z kl. VI i VII,
            e) piątek – młodzież przygotowującą się do bierzmowania z kl. VIII,
            f)  sobota – grupa dorosłych Apostolstwo Dobrej Śmierci,
            g) niedziela –grupa dorosłych Akcja Katolicka.

3.         W przyszłą niedzielę, 11 października obchodzić będziemy XX Dzień Papieski.
Do puszek przed kościołem zbierane będą ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia, czyli stypendia naukowe dla uzdolnionej młodzieży z najbiedniejszych rodzin.

4.         Składamy gorące podziękowania członkom Akcji Katolickiej, wolontariuszom i p. Jerzemu Barabaszowi, właścicielowi ośrodka „Dębina” za pomoc w zorganizowaniu Turnieju Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży naszej parafii, w dniu 26 września.

5.         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Prosimy o przekazanie naszej gazetki parafialnej „Królowanie” osobom starszym i samotnym.

6.         Liturgiczne obchody tygodnia:
           a)  w poniedziałek, 5 października – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,
           b)  w środa, 7 października – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

7.         Wszystkich zawierzamy Matce Bożej Różańcowej życząc błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.