Intencje Mszalne 09.11 – 15.11.2020 r.

PONIEDZIAŁEK  – 9.11 – święto rocznicy poświecenia Bazyliki Laterańskiej

              6.30   +  Marian Gaura

              6.30   +  Maria Mikusek

            18.00   +  Tadeusz Pieczara, 22 r. śm.

WTOREK  -10.11 – wspomnienie św. Leona Wielkiego

              6.30   +   Józefa Błasiak

            18.00   –   Dziękczynna z ok. powstania grupy AA „Szczęściarze”

            (poza parafią  +  Stanisława Howaniec)

ŚRODA  -11.11 – wspomnienie św. Marcina z Tours

              6.30   +  Genowefa Pilarz z córkami: Marią , Stefanią i Zofią

              6.30   +  Marcin Hubczak

            18.00   –   Zbiorowa wotywna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

            (poza parafią  +  Janusz Moc)

CZWARTEK  – 12.11 – wspomnienie św. Jozafata

              6.30   +  Maria Kisza z rodzicami

            18.00   +  Todor Sepetliew, 1 r. śm.

           (poza parafią  + Andrzej Hanaczewski)

PIĄTEK  -13.11 – wspomnienie pierwszych męczenników Polski

              6.30   +  Janusz Moc

              6.30   +  Krystyna Oczko

             18.00  +  Julian Mędrala

SOBOTA  -14.11

             6.30   +  Ryszard Capek, 43 r. śm.

             6.30   +  Maria Wandzel

           18.00   –   W int. członków ADŚ oraz zmarłych od listopada 2019 do listopada 2020r.: +Maria Janeczko, +Teresa Midor, +Kazimierz Kosmaty, +Stefania Basiura, +Władysław Motyka, +Maria Matlakiewicz, +Krzysztof Zarzecki, +Mieczysław Piela, +Franciszek Ficoń, +Stanisława Gajzler, +Teresa Biel, +Maria Semik, +Karol Kłusak, +Edward Paszko, +Władysław Korzim, Bronisława Rutkowska, +Włodzimierz Krzyżowski, +Krystyna Sumara, +Fryderyk Łukaszek, +Piotr Wolny, +Czesława Warych, +Wiesław Cholewa, +Feliks Drożdżowski, +Irena Gawlikowska, +Mario de Santis, +Wanda Gieleciak, +Agnieszka Sapińska, +Sylwia Dyba, +Marian Gaura, +Maria Firlej, +Jan Mieszczak, +Tadeusz Kittner, +Jan Kubaszko, +Krystyna Kokoszka, +Janusz Michulec, +Danuta Łukaszek, +Stanisław Cieślik. +Bronisław Mrózek, +Maria Prochownik, +Mieczysław Semik, +Michał Noga, +Tadeusz Mrowiec, +Stanisława Howaniec, +Halina Czerwińska, +Maria Mikusek, +Józefa Błasiak, +Andrzej Hanaczewski, +Janusz Moc, +Stanisław Hubczak, +Halina Harężlak, +Weronika Wandzel, +Henryk Woźny, +Aleksy Mucharski

NIEDZIELA  -15.11 – XXX ndz. zwykła

              6.30   –    Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opieka Matki Bożej dla Agaty i Stanisława z okazji urodzin.

              8.00   +   Eleonora i Franciszek Marszałek

              9.30   +  Michalina Wiewióra, 3 r. śm.

            11.00   –   Na roczek

            18.00   –    Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opieka Matki Bożej dla Katarzyny i Sebastiana z okazji urodzin.

Kaplica;

             7.15    +  Czesław Chałupnik z ojcem i teściem