Intencje Mszalne 7.12 – 13.12.2020 r.

PONIEDZIAŁEK  – 7.12- wspomnienie św. Ambrożego

              6.30   +  Maria Michalak

            17.30   +  Krystyna Tomaszek, 1 r. śm.

WTOREK  – 8.12 – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

              6.30   +   Stanisław Hubczak

            17.30   +  Adelajda Staszkiewicz, 24 r. śm. z mężem Czesławem i synami Janem i Józefem

ŚRODA  – 9.12

              6.30   +  Halina Harężlak

            17.30   –   Zbiorowa wotywna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy Dziękczynna z ok. 87 ur. Juli Butor z prośbą o dalsze łaski Boże

CZWARTEK  -10.12

              6.30   +  Mirosław Puda

              6.30   + Andrzej Caputa

            17.30   +  Władysław Prochownik, 10 r. śm.

PIĄTEK  -11.12

              6.30   +  Weronika Wandzel

            17.30   +  Henryk Tomaszek, 8 r. śm.

SOBOTA -12.12

             6.30   +  Antoni Sobczak

           18.00   –   W int. członków ADŚ, oraz zmarłych parafian od grudnia 2019 do grudnia 2020r.: +Władysław Motyka, +Maria Matlakiewicz, +Krzysztof Zarzecki, +Mieczysław Piela, +Franciszek Ficoń, +Stanisława Gajzler, +Teresa Biel, +Maria Semik, +Karol Kłusak, +Edward Paszko, +Władysław Korzim, +Bronisława Rutkowska, +Włodzimierz Krzyżowski, +Krystyna Sumara, +Fryderyk Łukaszek, +Piotr Wolny, +Czesława Warych, +Wiesław Cholewa, +Feliks Drożdżowski, +Irena Gawlikowska, +Mario de Santis, +Wanda Gieleciak, +Agnieszka Sapińska, +Sylwia Dyba, +Marian Gaura, +Maria Firlej, +Jan Mieszczak, +Tadeusz Kittner, +Jan Kubaszko, +Krystyna Kokoszka, +Janusz Michulec, +Danuta Łukaszek, +Stanisław Cieślik, +Bronisław Mrózek, +Maria Prochownik, +Mieczysław Semik, +Michał Noga, +Tadeusz Mrowiec, +Stanisława Howaniec, +Halina Czerwińska, +Maria Mikusek, +Józefa Błasiak, +Andrzej Hanaczewski, +Janusz Moc, +Stanisław Hubczak, +Halina Harężlak, +Weronika Wandzel, +Henryk Woźny, +Aleksy Mucharski, +Andrzej Caputa, +Michał Oczko, +Jan Skalski, +Mieczysław Studencki, +Andrzej Borak, +Stanisław Glanowski, +Stanisław Jurasza

NIEDZIELA  – 13.12 – III Niedziela Adwentu

              6.30   +  Czesław Mrowiec, 27 r. śm. z rodzicami

              8.00   +  Józef Janeczko, 8 r. śm.

              9.30   +  Stanisław Rus, 19 r. śm.

            11.00   –   Za parafian

            18.00   +  Antonina i Marian Mołdysz

Kaplica;

             7.15    +  Adam Wrona z rodzicami