Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

            Zbliża się uroczystość Bożego Narodzenia. Narodzenie Boga w dziejach było pełne niespodzianek. Boże Narodzenie przynosi nieoczekiwane zmiany życiowe. Przeżywać Boże Narodzenie to dać się wstrząsnąć Jego zaskakującą nowością. Jeśli Święta Bożego Narodzenia pozostają jedynie miłym świętem tradycyjnym, w którego centrum będziemy my sami, a nie On, to będzie zmarnowana okazja. Przeżyjemy je dobrze. Boże Narodzenie będzie wówczas, gdy w ubogiej grocie Betlejem znajdziemy światło, Boże światło.

Drodzy parafianie!

            Życzę Wszystkim parafianom i gościom, aby Nowonarodzony Chrystus obudził w Was to, co jeszcze uśpione, ożywił to, ci już martwe; aby światło Jego słowa prowadziło Was przez życie pełne Jego towarzyszenia i wszelkich łask do wieczności.
            Radosnych Świąt w gronie rodzinnym, wszelkiej pomyślności, pokoju i nadziei.

            Składając życzenia, obiecuję pamięć przed Panem Nowonarodzonym i z serca błogosławię.

ks. Adam Hopciaś – proboszcz