Intencje Mszalne 28.12.2020 – 3.01.2021 r.

PONIEDZIAŁEK  – 28.12

              6.30   +   Józefa Błasiak

            18.00   +   Stanisław Kierpiec

            18.00   –   Msza kolędowa w intencji rodzin z ul. Sporyska do ul. Stawy, Łagodna, Łąkowa, Okopowa, Okrężna, Kamienna

WTOREK  – 29.12

              6.30   +  Maria Mikusek

            18.00   –   Dziękczynna z ok. 55 r. ślubu Kazimierza i Eleonory z prośbą o dalszą Bożą opieką i błogosławieństwo dla całej rodziny

            18.00   –   Msza kolędowa w intencji rodzin z ul. Isep, Pola Lisickich, Stawy, Nad Koszarawą

ŚRODA  – 30.12

              6.30   +   Eugeniusz Blecha z rodzicami i bratem

              6.30   +   Aniela Dubiel

            18.00   –   Zbiorowa wotywna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

            18.00   –   Msza kolędowa w intencji rodzin z ul. Za łyską, Pod Łyską, Pod Szkołą, Orzechowa, Nad Stawem

CZWARTEK – 31.12 – św. Sylwestra – zakończenie Starego Roku

              6.30   –   Dziękczynna za otrzymane łaski w rodzinie w minionym roku z prośbą i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

              6.30   +   Stefania Basiura

            18.00   –   Za parafian

            18.00   +   Tadeusz Mrowiec

PIĄTEK – 1.01  – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok

              6.30   +   Kazimierz Kłusak, 1 r. śm.

              8.00   +   Maria Prochownik

              9.30   –   Dziękczynna z ok. 18 ur. Wiktorii z prośbą o dary Ducha Św. i opieką Matki Bożej w jej dorosłym życiu

            11.00   –   Za parafian

            18.00   +  Mieczysław Blecha

Kaplica:

              7.15   +   Antonina i Franciszek Bodzek

SOBOTA – 2.01  – wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu

              6.30   –   Dziękczynna z ok. 70 ur. Stanisławy Cieślik z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i błogosławieństwo Boże

            18.00   –   Zbiorowa różańcowa

            18.00   –   Msza kolędowa w intencji rodzin z ul. Sporyskiej od Stawy do Isep, Grabowej, Spadzistej, Stokowej, Kwiatowej, Potocznej, Górskiej.

NIEDZIELA – 3.01  – II Niedziela po Bożym Narodzeniu

              6.30   +   Dariusz Sanetra

              8.00   +   Edward Cendrzak, 20 r. śm.

              9.30   +   ks. Antoni Okrzesik, 1 r. śm.

            11.00   +   Wiesław Kanik

            18.00   +   Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

Kaplica:

              7.15   –   Dziękczynna z ok. 70 ur. Stanisławy i brata Józefa