Intencje Mszalne 4.01.2021 – 10.01.2021 r.

PONIEDZIAŁEK – 4.01

              6.30   +  Michał Noga

            18.00   +  Jan Urbaniec, 37 r. śm.

            18.00   –   Msza Kolędowa w intencji rodzin z ul. Habdasówka, Nadrzeczna

WTOREK  – 5.01

              6.30   +  Mieczysław Semik

            18.00   +  Janusz Michulec

            18.00   –   Msza Kolędowa w intencji rodzin z ul. Grobli, Pierwogóry, Spacerowej

ŚRODA  –  6.01 – uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

              6.30   +  Jan Kubaszko

              8.00   +  Stanisław Cieślik

              9.30   –   Dziękczynna z ok. 80 ur. z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

            11.00  +  Jadwiga Wrzeszcz

            18.00  +   Karol Suchanek

Kaplica:

             7.15   + Leszek Czul

CZWARTEK – 7.01 – I czwartek miesiąca

              6.30   +  Bronisław Mrózek

              6.30   +  Karol Kłusak

            18.00   –  W intencji wszystkich kapłanów i róż różańcowych z naszej parafii modlących się za kapłanów.

            18.00   –  Msza Kolędowa w intencji rodzin z ul. Pszczelnej, Kolistej, Kątowej, Wiklinowej, Osiedlowej

PIĄTEK  –  8.01 – I piątek miesiąca

              6.30   +  Antoni Laszczak, r. śm.

            18.00   +  Jan Mieszczak

            18.00   –  Msza Kolędowa w intencji rodzin z ul. Kopernika, os. Kopernika

Kaplica:

              7.00  + Edward Paszko

SOBOTA  – 9.01 

             6.30   +  Andrzej Hanaczewski

             6.30   + Stanisław Adamowski, 3 r. śm.

           18.00   –  W int. członków ADŚ oraz zmarłych od stycznia 2020 do stycznia 2021 r. +Franciszek Ficoń, +Stanisława Gajzler, +Teresa Biel, +Maria Semik, +Karol Kłusak, +Edward Paszko, +Władysław Korzim, +Bronisława Rutkowska, +Włodzimierz Krzyżowski, +Krystyna Sumara, +Fryderyk Łukaszek, +Piotr Wolny, +Czesława Warych, +Wiesław Cholewa, +Feliks Drożdżowski, +Irena Gawlikowska, +Mario de Santis, +Wanda Gieleciak, +Agnieszka Sapińska, +Sylwia Dyba, +Marian Gaura, +Maria Firlej, +Jan Mieszczak, +Tadeusz Kittner, +Jan Kubaszko, +Krystyna Kokoszka, +Janusz Michulec, +Danuta Łukaszek, +Stanisław Cieślik, +Bronisław Mrózek, +Maria Prochownik, +Mieczysław Semik, +Michał Noga, +Tadeusz Mrowiec, +Stanisława Howaniec, +Halina Czerwińska, +Maria Mikusek, +Józefa Błasiak, +Andrzej Hanaczewski, +Janusz Moc, +Stanisław Hubczak, +Halina Harężlak, +Weronika Wandzel, +Henryk Woźny, +Aleksy Mucharski, +Andrzej Caputa, +Michał Oczko, +Jan Skalski, +Mieczysław Studencki, +Andrzej Borak, +Stanisław Glanowski, +Stanisław Jurasz, +Maria Pyka, +Józef Koźlik, +Dariusz Porębski,

           18.00   – Kolędowa; w intencji rodzin z ul. Matejki, Brzozowej, Turystycznej

NIEDZIELA  –  10.01 – święto Chrztu Pańskiego

              6.30   +  Tadeusz Kittner

              8.00   +  Katarzyna Saran, 1 r. śm.

              9.30   +  Anna i Stanisław Chochór, + Bogusława Dziedzic

            11.00   –   Chrzcielna

            11.00   –   Dziękczynna z ok. 50 ur. Renaty z prośbą o potrzebne łaski dla całej rodziny

            18.00   +  Jan Dudek, 4 r. śm.

Kaplica;

             7.15    +  Stanisława Mieczkowska