Intencje Mszalne 8.02.2021 – 14.02.2021 r.

PONIEDZIAŁEK – 8.02

              6.30   +  Władysław Trytek

            18.00   –   Dziękczynna z ok 90 ur. Marii Juraszek z prośbą i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

WTOREK  – 9.02

              6.30   +  Alicja Komasińska

            18.00   –  Dziękczynna z ok. 2 r. trzeźwości

ŚRODA  – 10.02 – św. Scholastyki

              6.30   –  O zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Hilarego

            18.00   –  Zbiorowa wotywna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

CZWARTEK – 11.02 – Matki Bożej z Lourdes

              6.30   +  Weronika i Ignacy Rączka  

            18.00   +  Jerzy Adamus          

PIĄTEK  – 12.02

              6.30   –  Dziękczynna z ok 9 r. ślubu Moniki i Tomasza z prośbą i błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

            18.00   + Jan i Maria Tomaszek

SOBOTA  – 13.02

             6.30   +  Albin Sewera z rodzicami, teściami, braćmi i siostrą

           18.00   W int. członków ADŚ oraz zmarłych od lutego 2020 do lutego 2021 r.: +Karol Kłusak, +Edward Paszko, +Władysław Korzim, +Bronisława Rutkowska, +Włodzimierz Krzyżowski, +Krystyna Sumara, +Fryderyk Łukaszek, +Piotr Wolny, +Czesława Warych, +Wiesław Cholewa, +Feliks Drożdżowski, +Irena Gawlikowska, +Mario de Santis, +Wanda Gieleciak, +Agnieszka Sapińska, +Sylwia Dyba, +Marian Gaura, +Maria Firlej, +Jan Mieszczak, +Tadeusz Kittner, +Jan Kubaszko, +Krystyna Kokoszka, +Janusz Michulec, +Danuta Łukaszek, +Stanisław Cieślik. +Bronisław Mrózek, +Maria Prochownik, +Mieczysław Semik, +Michał Noga, +Tadeusz Mrowiec, +Stanisława Howaniec, +Halina Czerwińska, +Maria Mikusek, +Józefa Błasiak, +Andrzej Hanaczewski, +Janusz Moc, +Stanisław Hubczak, +Halina Harężlak, +Weronika Wandzel, +Henryk Woźny, +Aleksy Mucharski, +Andrzej Caputa, +Michał Oczko, +Jan Skalski, +Mieczysław Studencki, +Andrzej Borak, +Stanisław Glanowski, +Stanisław Jurasz, +Maria Pyka, +Józef Koźlik, +Dariusz Porębski, +Danuta Dzika, +Andrzej Janik, +Teresa Capek, +Małgorzata Adamek, +Ignacy Maśka, +Michał Semik

NIEDZIELA  – 14.02  –  VI Niedziela zwykła

              6.30   +  Gertruda Juraszek, 7 r. śm. z bratem Władysławem

              8.00   +  Zofia Stopka, 2 r. śm.

              9.30   +  ks. Bolesław Piątek, 2 r. śm. z rodzicami

            11.00   –   Chrzcielna

            18.00   + Krystyna Cieślik, 8 r. śm.

Kaplica;

             7.15   + Zmarłe członkinie X Róży Różańcowej- św. Elżbiety Węgierskiej