Intencje Mszalne 5.04.2021 – 11.04.2021 r.

PONIEDZIAŁEK, 5.04 –  PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

              6.30   +  Agnieszka Sapińska

              8.00   +  ks. Antoni Okrzesik

              9.00   +  Alojzy Biernat, 37 r. śm.

            10.00   –  w intencji Bogu wiadomej

            11.00   –   Za parafian (chrzty)

            18.00   +  Wanda Gieleciak

Kaplica;

             7.15    +  Krystyna Sumara

WTOREK, 6.04 – Oktawa Wielkanocy

              6.30   –  Dziękczynna z ok. 68 ur. Henryka z prośbą o dalsze łaski, zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata

            18.00   +  Fryderyk Łukaszek           

ŚRODA ,7.04  – Oktawa Wielkanocy

              6.30   +  Irena Gawlikowska

            18.00   –  Zbiorowa ; Jubileusze małżeńskie z kwietnia

CZWARTEK, 8.04 –  Oktawa Wielkanocy

              6.30   +  Józefa Czerwieniec  

            18.00   +  Stanisław Glanowski

PIĄTEK, 9.04 – Oktawa Wielkanocy 

              6.30   +  Wiesław Cholewa

            18.00   +  Bronisława Rutkowska

SOBOTA, 10.04 –  Oktawa Wielkanocy

             6.30   +  Włodzimierz Krzyżowski

           18.00   W int. członków ADŚ oraz zmarłych od IV 2020 do IV 2021 r. ++ Wiesław Cholewa, Feliks Drożdżowski, Irena Gawlikowska, Józefa Czerwieniec, Mario de Santis, Wanda  Gieleciak, Agnieszka Sapińska, Sylwia Dyba, Marian Gaura, Maria Firlej, Jan Mieszczak, Tadeusz Kittner, Jan Kubaszko, Krystyna Kokoszka, Janusz Michulec,  Danuta Łukaszek, Stanisław Cieślik, Bronisław Mrózek, Maria Prochownik, Mieczysław Semik, Michał Noga, Tadeusz Mrowiec, Stanisława Howaniec, Halina Czerwińska, Maria Mikusek, Józefa  Błasiak,  Andrzej Hanaczewski, Janusz Moc, Stanisław Hubczak, Halina Harężlak, Weronika Wandzel, Henryk Woźny, Aleksy Mucharski, Andrzej Caputa, Michał Oczko, Jan Skalski, Mieczysław Studencki, Andrzej Borak, Stanisław Glanowski, Stanisław Jurasz, Maria Pyka, Józef Koźlik, Dariusz Porębski,  Danuta Dzika, Andrzej Janik, Teresa Capek, Małgorzata Adamek, Ignacy Maśka, Michał Semik, Władysław Wrężel, Janina Kulińska, Ewa Jaremska, Mirosław Byrdy, Władysław Mołdysz, Krzysztof Tekielak, Maria Juraszek, Maria Augustyńska, Władysława Midor, Jan Oczkowski, Paweł Wróbel, Teresa Wojtas, Janina Szatanik, Leon Gondek, Zdzisław Dziedzic, Andrzej Jurasz, Józefa Golec, Henryk Ozaist, Krzysztof Szubiński, Tadeusz Ozaist, Krzysztof Szubiński, Tadeusz Ozaist,

NIEDZIELA, 11.04  –  ŚWIĘTO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

              6.30   –  Dziękczynna z ok. 77 ur. Leona z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej

              8.00   +  Michał Czul, 12 r. śm

              9.30   +  Helena Mieszczak, 15 r. śm. z rodzicami

              9.30   +  Stefan Stec

            11.00   –   Dziękczynna z ok. 50 r. ślubu Barbary i Stanisława Czul z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

            15.00   – Za parafian

            18.00   + Władysław Korzim

Kaplica;

             7.15   +  Edward Paszko.