Ogłoszenia – 4.07.2021 r.

XIV Niedziela Zwykła

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna. Na zakończenie Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
 1. W środę przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustające Pomocy. Na Mszę wieczorną zapraszamy wszystkie pary małżeńskie które zawarły związek małżeński w miesiącu lipcu.
 1. W sobotę z racji drugiej soboty miesiąca zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci na spotkanie modlitewne. O godz. 17.30 koronka do siedmiu boleści Matki Najświętszej a o godz. 18.00 Msza św. w intencji członków i ich rodzin. Na Mszę wieczorną zapraszamy również wszystkie rodziny zmarłych parafian od lipca 2020 do lipca tego roku. Msza św. będzie sprawowana o spokój duszy tych zmarłych. 
 1. Przypominamy wszystkim wyjeżdzającym na wakacje i urlopy o obowiązku niedzielnej i świątecznej Mszy św. i praktykach religijnych w miejscu wypoczynku. 
 1. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjny będzie otwarta tylko w poniedziałek, środę i piątek po Mszy wieczornej w godz. 18.30-19.30. W sytuacjach wyjątkowych (pogrzebu czy wezwania do chorego) proszę zgłaszać się po każdej Mszy św.
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można pobrać pod chorem. Prosimy o przekazanie naszej gazetki parafialnej „Królowanie” osobom starszym schorowanym, nie mogącym być z nami tutaj w kościele.
 1. Liturgiczne obchody tygodnia:
  a)  w poniedziałek, 5 lipca wspomnienie św. Marii Goretti dziewicy i męczennicy,
  b)  we wtorek, 6 lipca wspomnienia bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy,
  c)  w czwartek, 8 lipca wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.
 1. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.