Ogłoszenia – 19.09.2021 r.

XXV Niedziela Zwykła

  1. Dziś w naszej kaplicy za mostem odpust ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego. Uroczystą sumę o godz. 12.00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Jakub Michalik, wikariusz z Żywca Zabłocia. Po mszy sw. na boisku sportowym koło mostu festyn parafialny. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału i zaangażowania się w tworzenie dobrej rodzinnej zabawy.
  1. W kościele parafialnym dziś, z racji 19 dnia miesiąca o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Józefa. Zapraszamy wszystkich a szczególnie mężczyzn.
  1. W środę przed Mszą wieczorna nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  1. W czwartek przed Mszą wieczorną nowenna do Chrystusa Króla patrona naszego Kościoła i parafii. Po Mszy św. spotkanie rodziców młodzieży przygotowujących się do bierzmowania, oraz rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. 
  1. Dzisiejsza składka inwestycyjna przeznaczona jest na zakup podstawowych produktów żywnościowych dla najbiedniejszych seniorów naszej parafii w ramach corocznej akcji „Dary jesieni dla ludzi w jesieni życia”.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można pobrać pod chorem. Prosimy o przekazanie naszej gazetki parafialnej „Królowanie” osobom starszym.
  1. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do uczestnictwa w życiu parafialnym przez zaangażowanie się w grupy i stowarzyszenia działające przy parafii. 
  1. Liturgiczne obchody tygodnia:

a) w poniedziałek, 20 września – wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy,

b) we wtorek, 21 września – święto św. Mateusza , apostoła i ewangelisty,

c) w czwartek, 23 września – wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, kapłana,

e) w piątek, 24 września – święto poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsku-Białej, która jest matką wszystkich kościołów w diecezji.

  1. Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.