Z ŻYCIA KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO

18.10.2021 r.

Święto świętego Łukasza

Życzenia dla organisty

Mamy dziś imieniny naszego organisty,
niech więc jego talent będzie ognisty.
Każde uderzenie w klawisz niech zachwyca wiernych,
i u Niego nie chcemy słyszeć utworów miernych.

Wszelkich łask i obfitości Bożych darów
w życiu osobistym i zawodowym
oraz posługiwaniu w naszej parafii.

Ks. Adam Hopciaś –
proboszcz wraz z całą wspólnota parafialną.

Święta Służby Zdrowia

Codziennie stajecie przed wyzwaniami
poświęcenia się dla dobra ogółu, a zarazem indywidualnego chorego, ryzykując niejednokrotnie własne zdrowie i życie.
W tym szczególnym trudnym okresie jeszcze bardziej

DZIĘKUJEMY WAM

Życzenia

Z okazji wspomnienia św. Łukasza, który jest patronem całej Służby Zdrowia wszystkim pielęgniarkom, lekarzom i pozostałym pracownikom służby zdrowia pragniemy złożyć wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka.
        Odpowiedzialność, wyrozumiałość i profesjonalne podejście do cierpiących, to nieodłączne wartości Waszej pracy.
       Życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej i św. Łukasza, oraz satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech na co dzień otacza Was życzliwość i serdeczność tych, których spotykacie na swojej drodze.

Ks. Adam Hopciaś proboszcz
wraz z całą parafią