Srebrny jubileusz kapłaństwa

Ks. Jarosława Fijołka

 

Życzenia

 

Dostojny Jubilacie, księże Jarosławie!

Piękna i trudna jest droga kapłańskiego powołania.
Niech będzie opromieniona wielką Bożą miłością,
abyś chętnie pokonywał dla Chrystusa wszelkie trudności i cieszył się posiadaniem wszystkiego dla wszystkich. Z całego serca życzymy Ci dużo zdrowia i sił w dalszym kapłańskim posługiwaniu. Wszystko co robisz, czyń nadal z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą dzielisz się z potrzebującymi.
         Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatrać nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Tobie Prawdę i obdarzy Swoim błogosławieństwem.
         Drogi Kapłanie, z okazji jubileuszu święceń kapłańskich, dziękujemy za posługę przed laty w naszym kościele, a dziś życzymy Ci dużo Błogosławieństwa Bożego, mocy Ducha św. i opieki Matki Bożej na każdy dzień oraz wielu łask Bożych za podjęty trud w budowaniu wspólnoty parafialnej w Pietrzykowicach gdzie jesteś proboszczem.

Ks. proboszcz z parafianami