Ogłoszenia – 9.01.2022 r.

Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dziś obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Dziękujemy Bogu za nasz chrzest, za rodziców i rodziców chrzestnych. W dniu dzisiejszym kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku rozpoczyna się okres zwykły w kościele i potrwa do wtorku (1 marca) przed Środą Popielcową.

2. W środę przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy spotkanie kolędowe członków i sympatyków Akcji Katolickiej na plebani.

3. W czwartek przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Chrystusa Króla patrona naszej parafii i kościoła.

4. W sobotę o godz. 14.00 spotkanie Świeckiego Zakonu Karmelitańskiego. O godz. 17.30 nabożeństwo do siedmiu boleści Matki Najświętszej. Zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci. Msza wieczorna w intencji członków ADŚ ora wszystkich zmarłych parafian od stycznia 2021 do stycznia tego roku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy rodziny tych zmarłych.

5. Pod chórem prasa katolicka. W kaplicy pod chórem woda świecona.