Ogłoszenia – 6.02.2022 r.

V Niedziela Zwykła

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna. Na zakończenie Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu.

2. W imieniu Sióstr klauzurowych które modlą się za ofiarodawców składamy Bóg zapłać za złożone ofiary w dniu 2 lutego. Można jeszcze wesprzeć to dzieło składając ofiary do skarbon pod chórem.

3. W środę, 9 lutego przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek. 10 lutego we wspomnienie św. Scholastyki przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Chrystusa Króla, patrona naszego kościoła i naszej parafii.

5. W piątek, 11 lutego we wspomnienie NMP z Lourdes pamiętamy o wszystkich chorych i cierpiących, oraz o pracownikach służby zdrowia. Jest to Światowy Dzień Chorego. 

6. W sobotę, 12 lutego nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej wraz z koronką do siedmiu boleści Matki Najświętszej o godz. 17,30. Zapraszamy członków i sympatyków Apostolstwa Dobrej Śmierci. Na wieczorną Mszę św., która będzie odprawiana za zmarłych parafian od lutego 2021 do lutego tego roku zapraszamy rodziny tych zmarłych 

7. Pod chórem do nabycie prasa katolicka.

8. Biskup Roman Pindel dekretem z dnia 12 stycznia br. postanowił, że kadencja aktualnych Parafialnych Rad Duszpasterskich zakończy się 14 lutego br., a do dnia 13 marca należy przeprowadzić wybory i ukonstytuować Parafialna Radę Duszpasterską w nowym składzie. Wszystkim zaangażowanym w działalność Parafialnych Rad Duszpasterskich Ksiądz Biskup udziela błogosławieństwa i dziękuje za pracę na rzecz parafii oraz codzienną pomoc okazywaną duszpasterzom.

W skład Rady Duszpasterskiej wchodzą trzy grupy członków: a) z urzędu; b) mianowani przez proboszcza przedstawiciele grup duszpasterskich; c) osoby wybrane przez wszystkich parafian. Prosimy o zgłaszanie kandydatów do trzeciej grupy członków Rady. Zgłoszenia na piśmie z podaniem nazwiska i adresu oraz uzasadnieniem można składać w zakrystii lub u ks. proboszcza do soboty 19 lutego.

9.   Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.