Ogłoszenia – 13.02.2022 r.

VI Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek, 14 lutego przypada święto św. Cyryla i Metodego patronów Europy. Modlić się będziemy o pokój w Europie i obronę chrześcijańskich wartości przed laicyzacją. Jest to również obchodzony Dzień Zakochanych. Wszystkim zakochanym życzymy pięknej Bożej miłości na całe życie.

2. W środę przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Chrystusa Króla, patrona naszego kościoła i naszej parafii. 

4. W piątek z racji trzeciego piątku miesiąca, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.45. 

5. Pod chórem do nabycie prasa katolicka.

6. Na stoliku z prasą jest skrzynka na wybory kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Prosimy o zgłoszenia osób z podaniem imienia i nazwiska, adresu zamieszkania i krótkim uzasadnieniem dlaczego dana osoba może być członkiem Rady Duszpasterskiej.

7. W przyszłą niedziele 20 lutego wraz z wolontariuszami i Zespołami regionalnymi nasza parafia organizuje pomoc dla chorego Wiktorka z Węgierskiej Górki. Potrzeba zgromadzić 9 mil. Zł na skomplikowane leczenie 4 letniego dziecka. Po każdej Mszy św. wolontariusze będą sprzedawać pączki. Całkowity dochód będzie przeznaczony na leczenie Wiktorka. Również składka inwestycyjna naszej parafii po odliczeniu najważniejszych kosztów związanych z funkcjonowaniem parafii będzie przeznaczona na ten cel. W czasie trwania akcji w naszym kościele wystąpią Zespoły Regionalne Żywczanie i Ziemia Żywiecka. Bądźmy hojni i wrażliwi na potrzeby chorych i ich rodziny.

8.   Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a dzieciom i młodzieży rozpoczynającym ferie zimowe bezpieczeństwa i Bożej opieki.