Intencje Mszalne 05.12.2022 – 11.12.2022 r.

  PONIEDZIAŁEK –5.12

6.30   +   Maria Pach, 10 r. śm.

17.30   +   Stefania Lach

  

WTOREK  – 6.12

6.30   +  za dusze w czyśćcu cierpiące

17.30   +  Maria i Karol Suchanek

 

ŚRODA – 7.12

6.30   + Grażyna Zamęta, 1 r. śm. z mężem Ryszardem

6.30   + Józef Pyclik, 1 r. śm.

17.30   –    Zbiorowa wotywna ( Jubileusze małżeństwa z miesiąca grudnia)

 

CZWARTEK – 8.12

6.30   +  Maria Bernaś, 10 r. śm.

6.30   +  Małgorzata Zydek

17.30   +  Halina Pezdek

 

PIĄTEK  – 9.12

6.30    –   Dziękczynna z ok. 50 ur. Adama z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej

6.30   +   Waldemar Kubalańca z ojcem Kazimierzem

17.30   +   Wiktoria Janik, 1 r. śm.

 

SOBOTA – 10.12

6.30   +  Zofia Uflant

6.30   +   Halina Pezdek

18.00   –    W int. członków ADŚ oraz zmarłych parafian (od XII 2021 do  XII 2022 r.) Janusz Łukańko, Grażyna Zamęta, Józef Pyclik, Wiktoria Janik, Jadwiga Stokłosa, Jarosław Moc, Bernadeta Waląg, Anna Butor, Kazimiera Więcek, Krzysztof Czul, Anna Czul, Janusz Łatanik, Czesław Barteczko, Stanisława Jurak, Maria Talik, Irena Czul, Stanisława Skalska, Bogdan Rebkowski, Tadeusz Słonka, Renata Lejawka, Mirosława Kubaszko, Rozalia Walczak, Maria Prochot, Józef Wróbel, Henryk Waleszczyński, Krystyna Szczygieł, Zygmunt Szewczyk, Czesław Mrózek, Krystyna Janik, Wanda Urbaniec, Halina Bąk, Franciszek Grabski, Władysław Porębski, Jacek Gołuch, Tadeusz Mrózek, Barbara Haręża, Maria Prochownik, Danuta Stokłosa, Irena Laszczak, Ryszard Dziki, Maria Sewera, Stefania Lach, Zofia Uflant, Maria Suchanek, Halina Pezdek, Piotr Groński, Lesław Worek, Beata Wierzbicka, Krystyna Surowa, Teresa Cholewińska, Władysław Stopka, Aleksander Gąsiorek, Irena Matuszek, Alojzy Muś, Janina Tomaszek, Wanda Majkut, Rozalia Olszowska, Mieczysław Kozieł, Stanisław Dąbrowski, Maria Słowik, Małgorzata Zydek, Stanisław Caputa, Ewelina Pietraszko, Maria Dominiak, Józef Knapik, Czesław Paśko, Maria Frycz, Kazimiera Stasica, Hilary Stasica, Anna Mazurek, Małgorzata Firek, Izabella Strońska, Tadeusz Cieślik, Karol Basiura

 

NIEDZIELA –  11.12 –  III Niedziela Adwentu

6.30   +  Czesław Mrowiec, 29 r. śm. z żoną Bogusławą

8.00   +   Bronisława i Michał Omilczuk

9.30   +   Maria Michalak

11.00   –    Chrzcielna

18.00   –   Stanisław Dąbrowski

Kaplica;

16.00  +    Maria Kramarczyk, 25. r. śm. z mężem, córką synem i zięciem