Intencje Mszalne 9.01.2023 – 15.01.2023 r.

PONIEDZIAŁEK  – 9.01

6.30   +  Gertruda Juraszek i Bogusława Mrowiec-Noga

18.00   +  Jadwiga i Stanisław Wróbel z rodzicami

 

WTOREK – 10.01

6.30   +  Beata Wierzbicka

18.00   +  Anna Czul, 1 r. śm.

 

ŚRODA  – 11.01

6.30   +  Augustyn Kisza z córką Małgorzatą

6.30   +   Tadeusz Cieślik

18.00   –  Zbiorowa wotywna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  – 12.01

6.30   +   Teresa Holewińska.

6.30   +   Elżbieta Gondorowicz

18.00   +   Janusz Łatanik

 

PIĄTEK  – 13.01

6.30   +  Małgorzata Zydek

6.30   +  Stanisław Caputa

18.00   +  Karol Butor, 12 r. śm. z rodzicami

 

SOBOTA  – 14.01

6.30   +  Czesław Barteczko, 1 r. śm.

6.30   +  Ewelina Pietraszko

18.00   W int. członków ADŚ oraz zmarłych parafian (od I 2022 do  I 2023 r.) Anna Czul, Janusz Łatanik, Czesław Barteczko, Stanisława Jurak, Maria Talik, Irena Czul, Stanisława Skalska, Bogdan Rebkowski, Tadeusz Słonka, Renata Lejawka, Mirosława Kubaszko, Rozalia Walczak, Maria Prochot, Józef Wróbel, Henryk Waleszczyński, Krystyna Szczygieł, Zygmunt Szewczyk, Czesław Mrózek, Krystyna Janik, Wanda Urbaniec, Halina Bąk, Franciszek Grabski, Władysław Porębski, Jacek Gołuch, Tadeusz Mrózek, Barbara Haręża, Maria Prochownik, Danuta Stokłosa, Irena Laszczak, Ryszard Dziki, Maria Sewera, Stefania Lach, Zofia Uflant, Maria Suchanek, Halina Pezdek, Piotr Groński, Lesław Worek, Beata Wierzbicka, Krystyna Surowa, Teresa Cholewińska, Władysław Stopka, Aleksander Gąsiorek, Irena Matuszek, Alojzy Muś, Janina Tomaszek, Wanda Majkut, Rozalia Olszowska, Mieczysław Kozieł, Stanisław Dąbrowski, Maria Słowik, Małgorzata Zydek, Stanisław Caputa, Ewelina Pietraszko, Maria Dominiak, Józef Knapik, Czesław Paśko, Maria Frycz, Kazimiera Stasica, Hilary Stasica, Anna Mazurek, Małgorzata Firek, Izabella Strońska, Tadeusz Cieślik, Karol Basiura, Barbara Knapek, Elżbieta Gondorowicz , Wiesław Stokłosa

 

NIEDZIELA – 15.01 – II Niedziela Zwykła

6.30   +  Kazimierz Pacuszka, 10 r. śm.

8.00   +  Jan i Bogusława Czul z rodzicami

9.30   +  Stanisław Wróbel

11.00   –   Na roczek

18.00   +  Dziękczynna z ok urodzin i imienin Juli Butor z prośbą p dalsze łaski

Kaplica;

16.00   +  Ludwik i Bronisława Śleziak z synami i synowymi