Ogłoszenia – 12.02.2023 r.

VI Niedziela Zwykła

1. Dziś odbywa się w naszej parafii i w Żywcu druga edycję akcji charytatywna pod hasłem „Pączek dla dzieci niewidzialnych” na leczenie i rehabilitację trójki dzieci z terenu Żywiecczyzny; Oli Drobisz , Leny Kuźmińskiej ,Mikołaja Bąka. Przed kościołem odbywa się  kiermasz wypieków ostatkowych. Wielki finał akcji na Żywieckim Rynku o godz.15:00. Na Mszy św. o godz. 11.00 wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Żywczanie”.
 
2. W środę przed Mszą wieczorna nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 
3. W czwartek przed Mszą wieczorną nowenna do Chrystusa Króla patrona naszej parafii i kościoła. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z kl. VII. Jest to zarazem Tłusty Czwartek, czas chrześcijańskiego karnawału przed okresem Wielkiego Postu, który rozpocznie się w Środę Popielcową 22 lutego.
 
4. W piątek, z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 17.45 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Msza św. z modlitwą o uzdrowienia duchowe i fizyczne o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem.
 
5. W przyszłą niedzielę, ostatnią niedziele przed tegorocznym okresem Wielkiego Postu rozpocznie się nabożeństwo czterdziestogodzinne i potrwa do wtorku 21 lutego. Już dziś zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Plan adoracji dla poszczególnych ulic i rejonów jest w gazetce parafialnej.
 
6. Składka inwestycyjna w przyszłą niedziele przeznaczone będzie na opłaty ogrzewania naszego kościoła, domu parafialnego i plebani.
 
7. Pod chórem u ministrantów do nabycia prasa katolicka; „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Apostolstwo Chorych” i nasz parafialny tygodnik „Królowanie”.
 
8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i mądrości życiowej na czas pracy i czas radowania się karnawałem.