Wpis

Intencje Mszalne 10-17.04.2017

 PONIEDZIAŁEK   10.04 6.30   +   Jadwiga  Talik 6.30   +   Za dusze w czyśćcu cierpiące 18.00   +   Józef  i Maria  Byrtek, oraz  Wiktoria Dybczak z rodzicami Anną i Michałem WTOREK  11.04 6.30   +   Stanisław  Wandzel 18.00   +   Henryk  Lach, 20 r. śm. *   +  Józef  Basiura ŚRODA   12.04 6.30   –    Dziękczynna z ok. urodzin Moniki z prośbą...

8 kwietnia 201714 kwietnia 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 3-9.04.2017

PONIEDZIAŁEK   3.04 6.30   +   Lubomir Simov, 6 r. śm. 8.00   +   Mieczysław  i Michalina Lorenc 9.30   +   Stanisław Prochot z ul. Turystycznej 11.00   +   Władysława Chałupnik 18.00   +   Janina Gloc WTOREK       4.04 6.30   +   Józef  Suchoń 8.00   +   Tadeusz  Polak 9.30   +   Anna  Knapik 11.00   +   Bogusława  Stokłosa 18.00   +   Aniela  Mrowiec ŚRODA             5.04 6.30  ...

1 kwietnia 20171 kwietnia 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 27.03 – 2.04.2017

PONIEDZIAŁEK   27.03 6.30   +   Anna  Mołek 6.30   +   Aniela Tyliba 18.00   +   Wojciech  Gołek, 30 r. śm. WTOREK    28.03 6.30    +  Józefa  Łasut 18.00    +  Anna  Mołek *     +  Maria Korczyk ŚRODA   29.03 6.30   +  Antoni  Olbert 18.00   –   Za żywych *     +  Anna  Pawełek CZWARTEK   30.03 6.30   –   O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla...

25 marca 201725 marca 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 20-26.03.2017

PONIEDZIAŁEK   20.03 6.30   +   Józef  Pilarz z synami; Józefem i Augustynem 6.30   +   Stefan  Mrózek, 22 r. śm. 18.00   +   Józef  Gałuszka; Józef i Maria Wiewióra WTOREK    21.03 6.30    +  ks. kan. Zdzisław Dzidek, 24 r. śm. 18.00    +  Wiktor, Karolina, Maria Łukańko; Agata i Władysław Kania *     +  Bogusław  Słowik ŚRODA   22.03 6.30   + ...

18 marca 201718 marca 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 13-19.03.2017

PONIEDZIAŁEK   13.03 6.30   +   Witold  Schab 6.30   +   Władysława Grochowska 18.00   +   Józef  Pawlus WTOREK    14.03 6.30    +  Stanisława  Smoczek 18.00    –   Dziękczynna z ok. 9 ur. Pawła z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski *     +  Janina Gloc ŚRODA   15.03 6.30   +  Helena Kubasiak 18.00   –  Za żywych *     +  Michalina i Mieczysław ...

11 marca 201711 marca 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 6-12.03.2017

PONIEDZIAŁEK   6.03 6.30   +   Franciszek  Cieślik, 18 r. śm. 6.30   +   Alojzy  Wolny 18.00   +   Ignacy i Maria Przybysz z siostrą Julią i rodzicami WTOREK    7.03 6.30    –   Dziękczynna z ok. ur. ks. Adama  z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w życiu kapłańskim 18.00    +   Wiktoria, Michał i Kazimierz Baran *     +  Jerzy...

4 marca 20174 marca 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 27.02-5.03.2017

PONIEDZIAŁEK   27.02 6.30   +   Janina Hepp, 6 r. śm. z rodzicami i rodzeństwem 6.30   +   Genowefa  Goryl, 2 r. śm. 18.00   +   Maria, Anna  Gąsiorek WTOREK    28.02 6.30    +  Adam  Wrzeszcz z  rodzicami 18.00    +  Fryderyk i Michalina Bąk *     –  Za parafian ŚRODA    1.03    ŚRODA  POPIELCOWA 6.30   +  Anna i Franciszek   Golasik 8.00   + ...

25 lutego 201725 lutego 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 20-26.02.2017

PONIEDZIAŁEK   20.02 6.30   +   Bolesław Gołuch 6.30   +   Tadeusz Wróbel 18.00   +   Władysław  Szymiczek 18.00   +   Monika Maślanka WTOREK    21.02 6.30    +  Maria Hojszyk 18.00    +  Czesława Jurasz, 13 r. śm. z mężem Czesławem *     +  Janina Wdowiak ŚRODA    22.02 6.30   +  Janina Łępa 18.00   –   Zbiorowa za żywych *   +  Mikołaj  Świętoń CZWARTEK    23.02...

17 lutego 201717 lutego 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 13.02-19.02.2017

PONIEDZIAŁEK   13.02 6.30   +Helena Semik 18.00   +Anna  Kachel WTOREK    14.02 6.30    +Piotr  Beffinger 18.00   +Kazimierz  Hepp *     +Czesława Kulczyńska ŚRODA    15.02 6.30   +Waleria Wojcieszyk 18.00   +Katarzyna Szlagor *   +Józef  Suchoń CZWARTEK    16.02 6.30   +Henryk  Kasprowski 18.00   +Helena Jurasz PIĄTEK    17.02 6.30   +Bogdan Biegun 18.00   +Julian  Bryś SOBOTA   18.02 6.30   +Karol  Klimczak 18.00   +Janusz  Zajączkowski NIEDZIELA    ...

10 lutego 201710 lutego 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 6.02-12.02.2017

PONIEDZIAŁEK   6.02 6.30   +   Piotr  Janik 6.30   +   Stanisława Kubaszko 18.00   +   Jan Dudek WTOREK    7.02 6.30    +  Karolina i Julian Midor 18.00    +  Anna  Chochór *     +  Alina Sanetra i Olga Kapela ŚRODA    8.02 6.30   +  Piotr  Sapiński 18.00   –   Zbiorowa za żywych *   +  Antoni  Kittner CZWARTEK    9.02 6.30   +   Halina Draus 6.30  ...

4 lutego 20174 lutego 2017przez