Wpis

Intencje Mszalne 13-19.03.2017

PONIEDZIAŁEK   13.03 6.30   +   Witold  Schab 6.30   +   Władysława Grochowska 18.00   +   Józef  Pawlus WTOREK    14.03 6.30    +  Stanisława  Smoczek 18.00    –   Dziękczynna z ok. 9 ur. Pawła z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski *     +  Janina Gloc ŚRODA   15.03 6.30   +  Helena Kubasiak 18.00   –  Za żywych *     +  Michalina i Mieczysław ...

11 marca 201711 marca 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 6-12.03.2017

PONIEDZIAŁEK   6.03 6.30   +   Franciszek  Cieślik, 18 r. śm. 6.30   +   Alojzy  Wolny 18.00   +   Ignacy i Maria Przybysz z siostrą Julią i rodzicami WTOREK    7.03 6.30    –   Dziękczynna z ok. ur. ks. Adama  z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w życiu kapłańskim 18.00    +   Wiktoria, Michał i Kazimierz Baran *     +  Jerzy...

4 marca 20174 marca 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 27.02-5.03.2017

PONIEDZIAŁEK   27.02 6.30   +   Janina Hepp, 6 r. śm. z rodzicami i rodzeństwem 6.30   +   Genowefa  Goryl, 2 r. śm. 18.00   +   Maria, Anna  Gąsiorek WTOREK    28.02 6.30    +  Adam  Wrzeszcz z  rodzicami 18.00    +  Fryderyk i Michalina Bąk *     –  Za parafian ŚRODA    1.03    ŚRODA  POPIELCOWA 6.30   +  Anna i Franciszek   Golasik 8.00   + ...

25 lutego 201725 lutego 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 20-26.02.2017

PONIEDZIAŁEK   20.02 6.30   +   Bolesław Gołuch 6.30   +   Tadeusz Wróbel 18.00   +   Władysław  Szymiczek 18.00   +   Monika Maślanka WTOREK    21.02 6.30    +  Maria Hojszyk 18.00    +  Czesława Jurasz, 13 r. śm. z mężem Czesławem *     +  Janina Wdowiak ŚRODA    22.02 6.30   +  Janina Łępa 18.00   –   Zbiorowa za żywych *   +  Mikołaj  Świętoń CZWARTEK    23.02...

17 lutego 201717 lutego 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 13.02-19.02.2017

PONIEDZIAŁEK   13.02 6.30   +Helena Semik 18.00   +Anna  Kachel WTOREK    14.02 6.30    +Piotr  Beffinger 18.00   +Kazimierz  Hepp *     +Czesława Kulczyńska ŚRODA    15.02 6.30   +Waleria Wojcieszyk 18.00   +Katarzyna Szlagor *   +Józef  Suchoń CZWARTEK    16.02 6.30   +Henryk  Kasprowski 18.00   +Helena Jurasz PIĄTEK    17.02 6.30   +Bogdan Biegun 18.00   +Julian  Bryś SOBOTA   18.02 6.30   +Karol  Klimczak 18.00   +Janusz  Zajączkowski NIEDZIELA    ...

10 lutego 201710 lutego 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 6.02-12.02.2017

PONIEDZIAŁEK   6.02 6.30   +   Piotr  Janik 6.30   +   Stanisława Kubaszko 18.00   +   Jan Dudek WTOREK    7.02 6.30    +  Karolina i Julian Midor 18.00    +  Anna  Chochór *     +  Alina Sanetra i Olga Kapela ŚRODA    8.02 6.30   +  Piotr  Sapiński 18.00   –   Zbiorowa za żywych *   +  Antoni  Kittner CZWARTEK    9.02 6.30   +   Halina Draus 6.30  ...

4 lutego 20174 lutego 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 30.01 – 5.02.2017

PONIEDZIAŁEK   30.01 6.30   +   Andrzej  Szemiczek 6.30   +   Józef  Basiura 18.00   +   Ludwik  Gąska WTOREK    31.01 6.30    +  Henryk  Bryndza 18.00    +  Maria i Stanisław  Sanetra z zięciem Jerzym *     +  Julian  Bryś  ŚRODA    1.02 6.30   +  Piotr   Gawron 18.00   –   Zbiorowa; Jubileusze małżeńskie z miesiąca lutego *   +  Maria Korczyk CZWARTEK    2.02  Święto Ofiarowania...

29 stycznia 201729 stycznia 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 23.01 – 29.01.2017

PONIEDZIAŁEK   23.01 6.30   +   Franciszek Wrężel z córka Danutą 18.00   +   Maria Droździk, 12 r. śm. *     +  Stanisława Tarkowska             *      +  Bogusław  Słowik WTOREK    24.01 6.30    +  Maria  Prochownik 18.00    +  Anna  Chochór, 1 r. śm. *     +  Antoni  Olbert               *     +  Józefa Łasut ŚRODA    25.01 6.30   +  Maria Korczyk 18.00   –  ...

20 stycznia 201720 stycznia 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 16.01 – 22.01.2017

PONIEDZIAŁEK   16.01 6.30    +Rozalia Chałupnik 18.00   +Rozalia Wieczorek *     +Józef Basiura *     +Helena Jurasz WTOREK    17.01 6.30    + Władysława Chałupnik 18.00   +Czesław Staszkiewicz, 24 r. śm. z żoną Adelajdą i synami Janem i Józefem *     + Henryk  Bryndza *     +Piotr  Gawron ŚRODA    18.01 6.30   +Anna  Knapik 18.00  Zbiorowa za żywych *   +Janina Wdowiak *  ...

14 stycznia 201713 stycznia 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 9.01-15.01.2017

  PONIEDZIAŁEK    9.01 6.30   +   Józef Pyka 6.30   +   Henryk Caputa 18.00   +   Olga Gęga, 1 r. śm. WTOREK    10.01 6.30    +  Leona Gołuch 18.00    +  ks. Zbigniew Wszołek, 10 r. śm. *     +  Alina Sanetra z matką Olgą Kapela ŚRODA    11.01 6.30   +  Antoni  Kittner 18.00   –   Zbiorowa za żywych *   +  Grzegorz Wrężel...

7 stycznia 20177 stycznia 2017przez