Wpis

Intencje 12-18.06.2017

PONIEDZIAŁEK  12.06 6.30   +   Czesław  Wyród 18.00   +   Zofia Wojteczko *   +   Janina Wdowiak WTOREK  13.06 6.30   +   Władysław  Kłusak 18.00   +   Bogusława Gołuch *   +  Stanisława Kubaszko                *   +  Grzegorz  Wrężel ŚRODA   14.06 6.30   +   Władysław  Suchoń, 14 r. śm. 18.00   –    Zbiorowa za żywych *   +  Piotr  Janik CZWARTEK   15.06 Uroczystość Bożego...

10 czerwca 201710 czerwca 2017przez
Wpis

Intencje 5-11.06.2017

PONIEDZIAŁEK  5.06 6.30   +   Krystyna Długosz 6.30   +   Marian Surowy 18.00   +   Jan Kuźlik WTOREK  6.06 6.30   +   Aniela Tyliba 18.00   +   Stanisław  Wandzel *   +  Janina Gloc                *   +  Anna Mołek ŚRODA   7.06 6.30   +   Barbara Kulczyńska 18.00   –    Zbiorowa ; Jubileusze małżeńskie z miesiąca czerwca *   +  Krystyna Trzebuniak                *   + ...

6 czerwca 20176 czerwca 2017przez
Wpis

Intencje 29.05-4.06.2017

PONIEDZIAŁEK  29.05 6.30   +   Czesław  Hepp, 33 r. śm. 6.30   +   Anna Wolska 18.00   +   Alojzy Raczek WTOREK  30.05 6.30   +   Leokadia Czaja 18.00   +   Władysław  Pochopień, 16 r. śm. *   +  Piotr Gawron ŚRODA   31.05 6.30   +   Aniela i Stanisław  Habdas z synem Julianem 18.00   –    O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla...

27 maja 201722 maja 2017przez
Wpis

Intencje 15-21.05.2017

PONIEDZIAŁEK  15.05 6.30   –    W intencji Bogu wiadomej 6.30   +   Zofia i Jan Fajfer 18.00   +   Andrzej Marszałek, 3 r. śm. z teściami WTOREK  16.05 6.30   +   Stanisława  Tarkowska 18.00   +   Józef  Tomaszek, 6 r. śm. *   +  Władysława Chałupnik ŚRODA   17.05 6.30   +   Bogusław  Słowik 18.00   –    Zbiorowa za żywych *   +  Anna  Knapik...

14 maja 201714 maja 2017przez
Wpis

Intencje 8-14.05.2017

PONIEDZIAŁEK  8.05   Uroczystość św. Stanisława bp i męczennika 6.30   –    O zdrowie dla Roberta 6.30   +   Stanisław Kozieł z żoną, oraz + Stanisław Caputa 18.00   +   Stanisław Wandzel 18.00   –   O błogosławieństwo Boże w pracy dla członków Solidarności Serwis Cabind Poland i Śrubeny Unia WTOREK  9.05 6.30   +   Stanisława  Białek 18.00   +   Marian  Kubica, 30...

6 maja 20176 maja 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 1-7.05.2017

PONIEDZIAŁEK   1.05 6.30   +   Jan i Rozalia  Pergies 6.30   +   Danuta Dobosz- Piątek 18.00   –    Justyna i Augustyn Stasica WTOREK  2.05 6.30   +   Antonina i Rudolf  Drewniak 18.00   –   Dziękczynna z ok. 49 r. ślubu Haliny i Alojzego, oraz 25 r. ślubu Zdzisława i Anny z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej...

29 kwietnia 201729 kwietnia 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 24-30.04.2017

PONIEDZIAŁEK   24.04 6.30   +   Janina Gloc, 1 r. śm. 6.30   +   Janina Łępa 18.00   –    Dziękczynna z ok. 16 ur. Patryka z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski WTOREK  25.04 6.30   +   Grzegorz Wrężel 18.00   –   Dziękczynna z ok. 30 r. ślubu Marzeny i Bogdana z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla...

22 kwietnia 201722 kwietnia 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 17-23.04.2017

Intencje  Mszalne 17.04 – 23.04.2017r. PONIEDZIAŁEK   17.04     Poniedziałek  Wielkanocny 6.30   +   Ryszard  Capek 8.00   +   Stefan Stec, r. śm. 9.30   –    Dziękczynna z ok. 1 ur. Olgi Chowaniec z prośbą o opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża 11.00   –    Chrzcielna 18.00   +   Krzysztof  Kliś, 8 r. śm. Kaplica; 7.30   + Jan Mikuszek z rodzicami WTOREK ...

15 kwietnia 201714 kwietnia 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 10-17.04.2017

 PONIEDZIAŁEK   10.04 6.30   +   Jadwiga  Talik 6.30   +   Za dusze w czyśćcu cierpiące 18.00   +   Józef  i Maria  Byrtek, oraz  Wiktoria Dybczak z rodzicami Anną i Michałem WTOREK  11.04 6.30   +   Stanisław  Wandzel 18.00   +   Henryk  Lach, 20 r. śm. *   +  Józef  Basiura ŚRODA   12.04 6.30   –    Dziękczynna z ok. urodzin Moniki z prośbą...

8 kwietnia 201714 kwietnia 2017przez
Wpis

Intencje Mszalne 3-9.04.2017

PONIEDZIAŁEK   3.04 6.30   +   Lubomir Simov, 6 r. śm. 8.00   +   Mieczysław  i Michalina Lorenc 9.30   +   Stanisław Prochot z ul. Turystycznej 11.00   +   Władysława Chałupnik 18.00   +   Janina Gloc WTOREK       4.04 6.30   +   Józef  Suchoń 8.00   +   Tadeusz  Polak 9.30   +   Anna  Knapik 11.00   +   Bogusława  Stokłosa 18.00   +   Aniela  Mrowiec ŚRODA             5.04 6.30  ...

1 kwietnia 20171 kwietnia 2017przez