AKCJA CHARYTATYWNA

„Cała Polska smaży paczki”

12 luty 2023 r.

 

 

Zespół Pieśni i Tańca „ŻYWCZANIE” z Żywca oraz wolontaryjna
grupa ŻYWIECKA ARMIA WIELKICH SERC, we współpracy z lokalnymi instytucjami, zespołami regionalnymi, kołami gospodyń wiejskich, wspólnotami i osobami prywatnymi, organizuje II edycję akcji charytatywnej pod hasłem „Pączek dla dzieci niewidzialnych” na leczenie i rehabilitację    trójki dzieci   z terenu Żywiecczyzny:
Oli Drobisz, Leny Kuźmińskiej, Mikołaja Bąka

Przed kościołem Chrystusa króla w Żywcu Sporyszu  zostanie zorganizowany kiermasz wypieków ostatkowych. Datki zbierane będą do puszek przez wolontariuszy.

Na Mszy Św. o godz. 11.00 wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „ŻYWCZANIE.

Wielki finał akcji odbędzie się na Żywieckim Rynku w godzinach 10.00-15.00,
gdzie zespoły i kapele regionalne będą koncertować.

Osoby i wspólnoty duszpasterskich, pragnące włączyć się w akcję, prosimy o upieczenie ciast, pączków lub faworków i dostarczenie ich w sobotę 11 lutego do Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu w godzi. od 12.00 – 15.00.

Z wyrazami szacunku, organizatorzy.