Msze i nabożeństwa

Strona główna / Msze i nabożeństwa

Codziennie sprawowane są 2 Msze św.. Rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.00. W niedzielę odprawianych jest 6 Mszy św. (5 w kościele parafialnym i 1 w kaplicy (za mostem) przy ul. Sporyskiej. Każdego tygodnia w środę odprawiana jest Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w każdy czwartek Nowenna do Chrystusa Króla Wszechświata. W czwartek przed każdym Pierwszym Piątkiem miesiąca jest Godzina Świę­ta. Adorację prowadzą członkowie Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej.

W KOŚCIELE CHRYSTUSA KRÓLA W ŻYWCU SPORYSZU

W DNI POWSZEDNIE
6.30; 18.00

W NIEDZIELE
6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 18.00

W KAPLICY UKRZYŻOWANIA – ZA MOSTEM

W NIEDZIELE                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 16.00

W PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA:
7.00