Ogłoszenia – 18.06.2023 r.

XI Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w naszym kościele po Mszy wieczornej z wyjątkiem niedziel. W niedziele o godz. 17.30. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnego uwielbienia Boga w Jego Najświętszym Sercu wszystkich parafian i gości.

2. W piątek, 23 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych i średnich na msze św. dziękczynną o godz. 8.00. Kładziemy rodzicom to mocno do sercu, by uwrażliwić na uczenie dzieci wdzięczności nie tylko ludziom, nauczycielom i wychowawcom, ale przede wszystkim Bogu, od którego wszelkie dobro i wszelka mądrość pochodzi.

3. W piątek, 23 czerwca obchodzony jest również Dzień Ojca. Nie zapominajmy o wdzięczności i modlitwie za naszych Ojców okazując im miłość i wdzięczność wypraszajmy dla zmarłych dar nieba a dla żyjących wszelkie łaski Boga wszechmogącego, by byli najlepszymi ojcami.

4. Liturgiczne obchody tygodnia:

    1. w środę, 21 czerwca – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika,
    2. w sobotę, 24 czerwca – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
5. Składamy gorące podziękowania za dzisiejszą składkę inwestycyjna. Chcemy oprócz podstawowych prac związanych z kościołem pomagać umęczonym wojną chrześcijanom na Ukrainie. W miniony wtorek naszą parafię odwiedził i procesje oktawy Bożego Ciała prowadził ks. bp. Leon Mały, bp pomocniczy diecezji Lwowskiej. Na jego ręce chcemy przesłać część dzisiejszej składki.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można pobrać pod chórem. Prosimy o przekazanie gazetki parafialnej ludziom starszym, samotnym, schorowany.

7. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia imieninowe, dzieciom i młodzieży życzymy dobrych, spokojnych i z Bogiem przeżytych wakacji, a  parafianom i gościom Bożego błogosławieństwa.