Słowo zachęty ks. Proboszcza

          „Uczyniwszy na wieki wybór, w każdej chwili wybierać muszę”

Jerzy Liebert

Tak pięknie przypomina nam poeta o naszych wyborach Boga w każdym dniu i każdej ważnej sprawie. Minęły już dwa lata od Misji Parafialnych. Czas na odnowienie, umocnienie i działanie.

           W   czasie   Misji (2016r.)   każda  rodzina  otrzymała   znak naszego chrześcijańskiego    źródła  wiary (chrzcielnice domową), która ma przypominać KIM JESTEŚMY.   Tym razem (2018r.)  każda  rodzina  otrzyma świecznik   ze  świecę   jako   ZNAK JEDNOCZĄCY rodzinę, skupiający na  Bogu, który jest Światłością  świata i rozproszeniem mocy zła i ciemności. Niech ta świeca płonie w czasie każdej wspólnotowej modlitwy, wspólnego małżeńskiego i rodzinnego spotkania, w czasie świąt kościelnych i rodzinnych. Ten znak Bożego światła dany na trudne czasy to znak miłości i bliskości.

ks. Adam Hopciaś