Życzenia dla Służby Zdrowia

W DNIU ŚW. ŁUKASZA

A.D. 2018

Dziś św. Łukasza Ewangelisty, patrona lekarzy. Z okazji Waszego patrona św. Łukasza, który zanim został Ewangelistą był lekarzem, składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom służby zdrowia. Oby Wasza posługa przynosiła ulgę chorym i niecierpiącym, a Wam dawała wiele osobistej satysfakcji. Jesteście nam bardzo potrzebni, choć nie wszyscy to doceniają. Modlę się dziś za Was za pośrednictwem św. Łukasza. Wielu łask Bożych dla Was i Waszych rodzin. Także dla lekarzy-rezydentów, aby ich problemy zostały szczęśliwie rozwiązane.

Szczególnie pragnę podziękować lekarzom, pielęgniarkom i całemu personelowi Szpitala Powiatowego w Żywcu. Oby prace w budującym się na terenie naszej parafii szpitalu postępowały szybko i byście w nowych lepszych warunkach mogli pracować służąc chorym i cierpiącym.

Do życzeń dodaje moją wdzięczność i dar modlitwy.

ks. Adam Hopciaś

proboszcz