Intencje Mszalne 8.08.2022 – 14.08.2022 r.

PONIEDZIAŁEK – 8.08  — wspomnienie św. Dominika 

6.30   +   Franciszek Grabski

18.00   +   Czesław Mrózek

 

WTOREK  – 9.08  – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża

6.30    +   Halina Bąk

18..00   +   Karolina Goryl i Aniela Śledź

 

ŚRODA – 10.08 – święto św. Wawrzyńca 

6.30   +   Wanda Urbaniec

18.00   –   Zbiorowa wotywna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK – 11.08  – wspomnienie św. Klary  

6.30   +   Tadeusz Słonka

18.00   +   Władysław Porębski

 

PIĄTEK  –  12.08    

6.30   +  Wincenty Pyka z żoną i dziećmi; Janiną, Eugenią i Jerzym

18.00   +  Anna, 15 r. śm. z bratem Józefem

 

SOBOTA – 13.08    

6.30   +   Janusz Cieślika z rodzicami.

18.00   –    W int. członków ADŚ oraz zmarłych parafian (od VIII 2021 do VIII 2022 r.) Władysław Korczyk, Krystyna Jurasz, Marek Piątek, Stanisław Sprycha, Janina Białota, Stefana Holicz, Anna Łatanik, Gertruda Rojek, Piotr Gęga, Stanisława Urbańska, Leszek Laszczak, Józef Uja, Wiesław Kolaska, Elżbieta Hepp, Irena Zyzak, Czesława Puda, Anna Staszkiewicz, Bernadetta Cokot, Bernadetta Cokot, Janusz Łukańko, Grażyna Zamęta, Józef Pyclik, Wiktoria Janik, Jadwiga Stokłosa, Jarosław Moc, Bernadeta Waląg, Anna Butor, Kazimiera Więcek, Krzysztof Czul, Anna Czul, Janusz Łatanik, Czesław Barteczko, Stanisława Jurak, Maria Talik, Irena Czul, Stanisława Skalska, Bogdan Rebkowski, Tadeusz Słonka, Renata Lejawka, Mirosława Kubaszko, Rozalia Walczak, Maria Prochot, Józef Wróbel, Henryk Waleszczyński, Krystyna Szczygieł, Zygmunt Szewczyk, Czesław Mrózek, Krystyna Janik, Wanda Urbaniec, Halina Bąk, Franciszek Grabski, Władysław Porębski, Jacek Gołuch, Tadeusz Mrózek, Barbara Haręża, Maria Prochownik, Danuta Stokłosa, Irena Laszczak, Ryszard Dziki, Maria Sewera, Stefania Lach, Zofia Uflant, Maria Suchanek, Halina Pezdek, Piotr Groński, Lesław Worek, Beata Wierzbicka, Krystyna Surowa, Teresa Cholewińska, Władysław Stopka, Aleksander Gąsiorek, Alojzy Muś,  Irena Matuszek, Janina Tomaszek

 

NIEDZIELA –  14.08 – uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego   

6.30   –   Dziękczynna  z ok. 80 ur. Heleny z prośba o dalsze zdrowie i opiekę Bożą dla jubilatki i całej rodziny

8.00   –   O zdrowie dla Agnieszki

9.30   +  Władysław Korczyk, 1 r. śm.

11.00   –   Chrzcielna

18.00   +  Władysław Korczyk, Kazimierz Salachna

Kaplica;

16.00  +  Józefa Lach, 5 r. śm. i Roman Lach, 20 r. śm.