Ogłoszenia – 2.10.2022 r.

XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziś  w pierwszą niedziele miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu.
2. Nabożeństwa różańcowe codziennie w kościele o godz. 17.30.  Rozważania i modlitwę różańcową w poszczególne dni poprowadzą:
Niedziela, 2 października –  Parafialna Rada Duszpasterska,
Poniedziałek, 3 października  –  uczniowie kl. I i II z rodzicami i katechetą,
Wtorek, 4 października –  uczniowie Szkoły Specjalnej z katechetą,
Środa, 5 października – uczniowie kl. III i IV z katechetą,
Czwartek, 6 października  – uczniowie kl. V i VI z katechetą,
Piątek, 7  października – uczniowie kl. VII z katechetą,
Sobota, 8 października – Apostolstwo Dobrej Śmierci z ks. opiekunem,
Niedziela, 9 października – Zespół Charytatywny z ks. opiekunem.

3. W środę na Mszę wieczorną zapraszamy wszystkie pary małżeńskie które zawarły sakrament małżeństwa w miesiącu październiku.
4. W czwartek z racji  pierwszego czwartku miesiąca nabożeństwo eucharystyczne ”Godzina Święta” i okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Zachęcamy do stałej praktyki spowiedzi młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
5. W piątek z racji pierwszego piątku miesiąca spowiedź od godz. 17.00. Zachęcamy do praktyki pierwszych piątków miesiąca z Komunią wynagradzającą Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
6. W sobotę o godz. 9.00 Msza św. i spotkanie Wspólnoty Świeckiego Zakonu karmelitańskiego.
7. W sobotę wieczorna Msza św. w intencji członków  Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz zmarłych parafian od października zeszłego roku do października  tego roku. Zapraszamy rodziny tych zmarłych do wspólnej modlitwy.
8. Liturgiczne obchody tygodnia:
a) wtorek, 4 października – wspomnienia św. Franciszka z Asyżu,
b) środa, 5 października – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, apostołki Bożego Miłosierdzia,
c) piątek, 7 października – wspomnienie NMP Różańcowej.
9. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności w tym tygodniu:
+ Stanisław Caputa z ul Podgórskiej i +  Ewelina Pietraszko z ul. Pola Lisickich. Polecamy ich Bożemu Miłosierdziu.
10.  Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia i opieki Matki Bożej Różańcowej.