Intencje Mszalne 5.07.2021 – 11.07.2021 r.

PONIEDZIAŁEK  –  5.07 – wspomnienie św. Marii Goretti

6.30   +   Maria Augustyńska

6.30   +   Władysław Wrężel

18.00   +  Janusz Michulec, 1 r. śm.

 

WTOREK  – 6.07  –  wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

6.30   +  Hanna i Michalina Habdas

18.00   +  Agnieszka Wąsik z mężem i synem

 

ŚRODA   –  7.07

6.30   +  Józef Stec z żoną i zięciem Andrzejem

6.30   +  Janina Kulińska

18.00   –  Zbiorowa wotywna: Jubileusze małżeńskie z miesiąca lipca

 

CZWARTEK –  8.07  –  wspomnienie św. Jana z Dukli 

6.30   +  Władysława Midor

18.00   +  Władysław  Mołdysz

 

PIĄTEK  –  9.07

6.30   +   Emilia Laszczak

6.30   +   Ewa Jaremska

18.00  +  Stanisław i Aniela Okrzesik z rodzicami

 

SOBOTA   –  10.07

6.30   +  Janina Szatanik

18.00   –  W intencji członków ADŚ oraz zmarłych parafian (od VII 2020 do VII 2021) ++Janusz Michulec, Danuta Łukaszek, Stanisław Cieślik, Bronisław Mrózek, Maria Prochownik Mieczysław Semik, Michał Noga, Tadeusz Mrowiec, Stanisława Howaniec, Halina Czerwińska, Maria Mikusek, Józefa Błasiak, Andrzej Hanaczewski, Janusz Moc, Stanisław Hubczak, Halina Harężlak, Weronika Wandzel, Henryk Woźny, Aleksy Mucharski, Andrzej Caputa, Michał Oczko, Jan Skalski, Mieczysław Studencki, Andrzej Borak, Stanisław Glanowski, Stanisław Jurasz, Maria Pyka, Józef Koźlik, Dariusz Porębski, Danuta Dzika, Andrzej Janik, Teresa Capek, Małgorzata Adamek, Ignacy Maśka, Michał Semik, Władysław Wrężel, Janina Kulińska, Ewa Jaremska, Mirosław Byrdy, Władysław Mołdysz, Krzysztof Tekielak, Maria Juraszek, Maria Augustyńska, Władysława Midor, Paweł Wróbel, Teresa Wojtas, Janina Szatanik, Leon Gondek, Zdzisław Dziedzic, Andrzej Jurasz, Józefa Golec, Henryk Ozaist, Krzysztof Szubiński, Tadeusz Ozaist, Elżbieta Zając, Maria Mikuszek, Anna Szczygieł, Jolanta Biel, Adam Janik, Ryszard Zamęta, Anna Lorenc, Adam Muś, Zbigniew Możdżeń, Krzysztof Panc, Stanisław Nieuważny, Grzegorz Studencki, Ryszard Wolny, Maria Zacińska, Barbara Kolaska, Irena Majkowska, Wanda Kubiesa, Stanisław Jarocki, Anna Kojca, Maria Barcik, Danuta Lach, Maria Lipińska, Barbara Mrowiec-Noga

 

NIEDZIELA   –  11.07  –  XV Niedziela zwykła

6.30   –   Dziękczynna z ok. 45 r. ślubu Teresy i Henryka z prośbą o dalsze łaski, dar zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

8.00   +  Anna i Jan Kijas z córką Marią i synem Julianem

9.30   +  Olga Kapela

11.00   –   chrzcielna

18.00   +  Władysław Kwaśniewski

Kaplica;

16.00   +   Stanisław Cieślik, 1 r. śm.