Intencje Mszalne 3.05.2021 – 9.05.2021 r.

3.05     PONIEDZIAŁEK  –  Uroczystość Najświętszej  M.P. – Królowej Polski

6.30   +  Justyna Stasica z mężem i synem

8.00   +  Anna Kachel , 5 r. śm. z mężem i synami

9.00   +  Emil i Małgorzata Suchoń z synami i rodzicami

10.00   –   Za parafian

11.00   +  Tomasz Kublin

18.00   +  Jan i Aniela Cebrat z rodzicami i dziećmi

Kaplica;

7.15    +  Michał Mikuszek, 11 r. śm. z rodzicami

 

4.05   WTOREK  – Wspomnienie św. Floriana

6.30   +  Stanisław i Józefa Kudzia

18.00   –   Dziękczynna z ok. 70 ur. Stanisława z prośbą o dalsze łaski Boże i błogosławieństwo dla całej rodziny

18.00  –    W intencji OSP Sporysz, ich rodzin prosząc o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski i bezpieczeństwo na służbie

 

5.05    ŚRODA 

6.30   +  Joanna i Sylwester Sapińscy

18.00   –  Zbiorowa; Jubileusze małżeńskie z maja

 

6.05    CZWARTEK –  Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

6.30   –   W intencji Zosi za okazaną pomoc z prośbą o błogosławieństwo Boże dla niej i potrzebne łaski

18.00   –    W intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie

18.00   +   Monika Maślanka

 

7.05     PIĄTEK  – I piątek miesiąca

6.30   +  Włodzimierz Krzyżowski, 1 r. śm.

18.00   +  Stanisław Glanowski

 

8.05     SOBOTA  – Uroczystość św. Stanisława bp,, głównego patrona Ploski

6.30   +  Stanisław Bernaś

18.00   W int. członków ADŚ oraz zmarłych od V 2020 do V 2021 r.: Irena Gawlikowska, Mario de Santis, Wanda Gieleciak, Agnieszka Sapińska, Sylwia Dyba, Marian Gaura, Maria Firlej, Jan Mieszczak, Tadeusz Kittner, Jan Kubaszko, Krystyna Kokoszka, Janusz Michulec, Danuta Łukaszek, Stanisław Cieślik, Bronisław Mrózek, Maria Prochownik, Mieczysław Semik, Michał Noga, Tadeusz Mrowiec, Stanisława Howaniec, Halina Czerwińska, Maria Mikusek, Józefa Błasiak, Andrzej Hanaczewski, Janusz Moc, Stanisław Hubczak, Halina Harężlak, Weronika Wandzel, Henryk Woźny, Aleksy Mucharski, Andrzej Caputa, Michał Oczko, Jan Skalski, Mieczysław Studencki, Andrzej Borak, Stanisław Glanowski, Stanisław Jurasz, Maria Pyka, Józef Koźlik, Dariusz Porębski, Danuta Dzika, Andrzej Janik, Teresa Capek, Małgorzata Adamek, Ignacy Maśka, Michał Semik, Władysław Wrężel, Janina Kulińska, Ewa Jaremska, Mirosław Byrdy, Władysław Mołdysz, Krzysztof Tekielak, Maria Juraszek, Maria Augustyńska, Władysława Midor, Jan Oczkowski, Piotr Wróbel, Teresa Wojtas, Janina Szatanik, Leon Gondek, Zdzisław Dziedzic, Andrzej Jurasz, Józefa Golec, Henryk Ozaist, Krzysztof Szubiński, Tadeusz Ozaist, Elżbieta Zając, Maria Mikuszek, Jolanta Biel, Anna Lorenc, Adam Muś, Zbigniew Możdżeń

 

9.05   NIEDZIELA  –  VI Niedziela Wielkanocy

6.30   +  Marian Fijak, 12 r. śm.

8.00   +  Stanisław i Weronika Mrózek z dziećmi

9.00   +  Stanisław Barcik

10.00   +  Stanisław Cieślik

11.00   –   chrzcielna

18.00   +  Tadeusz Suchoń z rodziną

Kaplica;

7.15   +   Stanisław Lach