Intencje Mszalne 9.08.2021 – 15.08.2021 r.

PONIEDZIAŁEK  – 9.08 –  święto św. Teresy Benedykty od Krzyża( Edyty Stain)

6.30   +   br. Wawrzyniec (Bogdan) Smyrdek

18.00   +   Mieczysław Semik, 1 r. śm.

 

WTOREK  –  10.08 – święto św. Wawrzyńca

6.30   +   Michał Noga, 1 r. śm.

18.00   +   Maria Juraszek

 

ŚRODA  –  11.08 – wspomnienie św. Klary

6.30   +  Teresa  Hopciaś, 15 r. śm.

18.00   –  Zbiorowa wotywna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  – 12.08

6.30   +  Anna  Byrtek z bratem Józefem

18.00   +  Agnieszka Chałupnik

 

PIĄTEK  –  13.08

6.30   +  Anna Szczygieł

            18.00   +  Andrzej Jurasz

 

SOBOTA –  14.08  –  uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego

6.30   +  Ryszard Zamęta

18.00   W intencji członków ADŚ oraz zmarłych parafian (od VIII 2020 do VIII 2021 r.) ++ Bronisław Mrózek, Maria Prochownik, Mieczysław Semik, Michał Noga, Tadeusz Mrowiec, Stanisława Howaniec, Halina Czerwińska, Maria Mikusek, Józefa Błasiak, Andrzej Hanaczewski, Janusz Moc, Stanisław Hubczak, Halina Harężlak, Weronika Wandzel, Henryk Woźny, Aleksy Mucharski, Andrzej Caputa, Michał Oczko, Jan Skalski, Mieczysław Studencki, Andrzej Borak, Stanisław Glanowski, Stanisław Jurasz, Maria Pyka, Józef Koźlik, Dariusz Porębski, Danuta Dzika, Andrzej Janik, Teresa Capek, Małgorzata Adamek, Ignacy Maśka, Michał Semik, Władysław Wrężel, Janina Kulińska, Ewa Jaremska, Mirosław Byrdy, Władysław Mołdysz, Krzysztof Tekielak, Maria Juraszek, Maria Augustyńska, Władysława Midor, Paweł Wróbel, Teresa Wojtas, Janina Szatanik, Leon Gondek, Zdzisław Dziedzic, Andrzej Jurasz, Józefa Golec, Henryk Ozaist, Krzysztof Szubiński Tadeusz Ozaist, Elżbieta Zając, Maria Mikuszek, Anna Szczygieł, Jolanta Biel, Adam Janik, Ryszard Zamęta, Anna Lorenc, Adam Muś, Zbigniew Możdżeń, Krzysztof Panc, Stanisław Nieuważny, Grzegorz Studencki, Ryszard Wolny, Maria Zacińska, Barbara Kolaska, Irena Majkowska, Wanda Kubiesa, Stanisław Jarocki, Anna Kojca, Maria Barcik, Danuta Lach, Maria Lipińska, Bogusława Mrowiec-Noga, Maria Czul, Władysława Caputa, Władysław Mrowiec, Genowefa Piecuch

 

NIEDZIELA –  15.08  –   uroczystość Wniebowzięcia Maryi Panny

6.30   +  Maria Mrowiec, 16 r. śm. z mężem Władysławem

8.00   +  Tadeusz Mrowiec, 1 r. śm.

9.30   +  Janina i Tadeusz Mikus

11.00   –   Na roczek

18.00   +  Stanisław Glanowski

Kaplica;

16.00  +   Janusz Cieślik z rodzicami; Marią i Franciszkiem